Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:43:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!  (Przeczytany 4643 razy)
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 28, 2020, 09:32:13 am »

Potrzebna jest pomoc programisty: pobranie całej bazy forum krzyż i przeinstalowanie forum od nowa. Mi też wyskakiwały błędy, byłem blokowany. Nikomu nie zgłaszałem tej sprawy, zwyczajnie przestałem pisać na forum. Teraz zdarzają się błędy ale  na szczęście rzadko. 
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 30, 2020, 20:32:46 pm »

Bardzo dziękuję wszystkim za pochylenie się nad moimi kłopotami z wirtualną cenzurą. Dziękuję również za miłe słowa.

Pokrótce wyjaśnię co się stało.
Otóż nie mogłem nadać postów na fk. Mogłem wysyłać PW i modyfikować tytuły wątków.
Próbowałem pisać z:

1. komputera stacjonarnego, windows/firefox
2. tabletu z androidem
3. nowego -podkreślam- smartfona

postanowiłem zatem przełączyć telefon na internet operatora GSM. Zadziałało ale po ok 10 minutach już nie działało.

Pan Sławek próbował wklejać mój tekst - to był blokowany.

Zatem aby sprawę zakończyć mam proste pytanie do pana Bartka:

Jakiej to konkretnie kompilacji znaków nie możemy używać na forum krzyż?
Jakie zestawienie znaków powoduje banowanie użytkowników?
Po prostu będziemy takich zestawień unikać.

PS
sugerowano, że zadarłem ze smutnymi panami, że zapewne wlepili mi tego wiruso, co to go rząd kupił za bajońskie sumy.
Rozumiem Bosakowi, Bąkiewiczowi ale mnie  ??? ja jestem nikim; poza tym moje nazwisko nie zaczyna się na "B".


Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 13, 2020, 16:47:58 pm »

Po wyborach walka klasowa na forum krzyż zaostrza się. Za chwilę demakowani będą kolejni wrogowie ludu i agenci Putina.
Dlatego zawczasu chcialbym powtorzyć pytanie skierowane do Moderacji, na wypadek gdyby pojawiły się 'problemy z siecią'

Cytuj
.   Zatem aby sprawę zakończyć mam proste pytanie do pana Bartka:

Jakiej to konkretnie kompilacji znaków nie możemy używać na forum krzyż?
Jakie zestawienie znaków powoduje banowanie użytkowników?
Po prostu będziemy takich zestawień unikać. 
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Pięknowłosy
adept
*
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 13, 2020, 17:16:07 pm »

Ostateczne rozwiązanie kwestii rosyjskiej.
Rozliczeń powyborczych należy dokonać szybko i skutecznie. Tak jak w każdej sprawnej demokracji.

Cytuj
Zatem aby sprawę zakończyć mam proste pytanie do pana Bartka:

Jakiej to konkretnie kompilacji znaków nie możemy używać na forum krzyż?
Jakie zestawienie znaków powoduje banowanie użytkowników?
Po prostu będziemy takich zestawień unikać.

"Takiej, która po ułożeniu w treść, godzi w oficjalną prawdę etapu i wytyczne naszej społeczności".
Nie zauważył Pan?
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2020, 17:18:32 pm wysłana przez Pięknowłosy » Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 13, 2020, 17:49:26 pm »

Ostateczne rozwiązanie kwestii rosyjskiej.
Rozliczeń powyborczych należy dokonać szybko i skutecznie. Tak jak w każdej sprawnej demokracji.

Cytuj
Zatem aby sprawę zakończyć mam proste pytanie do pana Bartka:

Jakiej to konkretnie kompilacji znaków nie możemy używać na forum krzyż?
Jakie zestawienie znaków powoduje banowanie użytkowników?
Po prostu będziemy takich zestawień unikać.

"Takiej, która po ułożeniu w treść, godzi w oficjalną prawdę etapu i wytyczne naszej społeczności".
Nie zauważył Pan?

My tu się wygłupiamy ale życie ostatnio przerasta kabaret. I wszystkie glupie żarty mogą sie urzeczywistnić, zwlaszcza w tak peryferyjnym kraju jak nasz. Piszę calkiem serio.
"Ostateczne rozwiazanie kwestii rosyjskiej" - myślę, że jedna 'iskra' i trojki plomiennych szermierzy idei atlantyckich , dojdą po IP skąd nadaje p Sławek i .....kaplica.
Na Zachodzie pętla ustawowa się zaciska. W PL Biedroń juz stanął w obronie 'prawdy' w mediach no i dofinansowania tej prawdy ( na Zachodzie 'prawda' jest finansowana oficjalnie przez rzady. U nas poki co finansowana jest pod stolem w formie 'ogloszen sp.skarbu panstwa' - Gapol, Radio Wnet)
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 13, 2020, 17:58:55 pm »

A z pewnością panie rysiu. Ta zrobili ze mną na rebelce, gdy zacząłem demaskować przewrotność pisowską. Niby mnie nie zbanowali ale zalogować się nie szło.Tutaj mają takie same myki. Zresztą ta sama wycieczka.
Zapisane
Pięknowłosy
adept
*
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 13, 2020, 18:01:13 pm »

Dlatego lepiej używać VPN lub sieci TOR. Mam wrażenie, że np. Pana Roberta Bąkiewicza częste wizyty funkcjonariuszy ABW skutecznie skłoniły do zmiany poglądów, dlatego też lepiej ważyć słowa i uważać, z kim się zadajemy  i co komu mówimy.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #37 dnia: Lipca 13, 2020, 18:05:52 pm »

Dlatego lepiej używać VPN lub sieci TOR. Mam wrażenie, że np. Pana Roberta Bąkiewicza częste wizyty funkcjonariuszy ABW skutecznie skłoniły do zmiany poglądów, dlatego też lepiej ważyć słowa i uważać, z kim się zadajemy  i co komu mówimy.
Najlepiej wyjechać w Bieszczady, wilki i niedzwiedzie nas nie przypucują i nie ma zasięgu.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #38 dnia: Lipca 13, 2020, 18:58:49 pm »

Dlatego lepiej używać VPN lub sieci TOR. Mam wrażenie, że np. Pana Roberta Bąkiewicza częste wizyty funkcjonariuszy ABW skutecznie skłoniły do zmiany poglądów, dlatego też lepiej ważyć słowa i uważać, z kim się zadajemy  i co komu mówimy.
Najlepiej wyjechać w Bieszczady, wilki i niedzwiedzie nas nie przypucują i nie ma zasięgu.

Szantaż moralny: "glosujta za 'chrzescijanską' Polską! " nie powiodl się. To dobry prognostyk na przyszlosc.
Nie jestem mocny w technologiczne klocki. Ale na zachodzie juz od co najmniej 3 lat przygotowywano sie na totalitaryzm. Zbierano kasę na serwery. Pytalem nawet o to na fk, czy my tez nie powinnismy przygotowac sobie odskocznie. Podobnie np W Realu24 zostalo "zaskoczone" wyrzuceniem z YTuba.

Co do R Bakiewicza, to rxeczywiscvie dziwna rzecz. Podczas ostatniego Marszu Niepodleglosci 'dobra zmiana' wyslala bezpiekę by ta skontrolowala stan techniczny auta przewozacego naglosnienie. No i jak panstwo sobie wyobrazają....cos tam z luzem w kierownicy bylo  ;)
A teraz ci czekisci wybierają się gromadnie na Marsz Niepodleglosci - cud nawrócenia - Duda santo subito!
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2020, 19:01:26 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!