Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:39:29 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!  (Przeczytany 4648 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 26, 2020, 20:53:49 pm »

To ja powiem tak: Zastanowiłbym sië, czy ktoś przypadkiem nie ma problemu z komputerem, tudzież czy ktoś nie jest w kręgu zainteresowania tzw. smutnych panów.
Niech Pan rysio spróbuje z innego kompa, albo niech faktycznie zarejestruje nowe konto. Ewentualnie niech skorzysta z mojej rady, którą dostał ode mnie na PW.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2020, 20:55:40 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 26, 2020, 21:35:43 pm »

No różnie może być panie szkielecie. Przypominam sobie, gdy pan rysiu dokonał swojego wpisu nr 4000, to natychmiast pod spodem pojawiła się odpowiedz; i wystarczy. Też jakiś trop.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 26, 2020, 21:52:36 pm »

No, to już jest konkret. Teraz pytanie: tak się dzieje u Pana z wybranymi postami p. rysia czy ze wszystkimi?
Tak się prosze pana stało w kwietniu, gdy p. rysio poprosił mnie o opublikowanie jego zablokowanego posta i podobnie teraz w identycznej sytuacji. Przesłał mi tekst posta mailem, a ja po prostu usiłowałem przekleic go we własnym wpisie i taka mi wiadomosc wyskoczyła. Kilka razy ponowiłem próbe z identycznym skutkiem.
Do niedzieli mam urlop, więc mógłbym nad tym przysiąść, ale nie znam dokładnej treści tego powodującego błąd posta. Skoro nie mnie, mógłby ją Pan przekazać komuś z zaufanych forumowiczów do przeanalizowania tego dziwnego zjawiska. Bez danych wejściowych tracimy tylko czas.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #18 dnia: Czerwca 26, 2020, 21:58:45 pm »

Tego posta mam ale musze mieć zgode p. rysia na przekazanie. Pani Anna sie już deklarowała ale ciągle czekam na odpowiedz od p. rysia.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #19 dnia: Czerwca 26, 2020, 23:47:59 pm »

Tego posta mam ale musze mieć zgode p. rysia na przekazanie. Pani Anna sie już deklarowała ale ciągle czekam na odpowiedz od p. rysia.

To wychodzi przy wysyłaniu:

Zapisane
marianos
bywalec
**
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #20 dnia: Czerwca 26, 2020, 23:49:16 pm »

No jak Pan miał wklejać sam to po co teraz zgoda na przekazanie komuś innemu? Przecież jakby Pan sam wkleił to byśmy wszyscy widzieli.
Jakieś czary mary.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 27, 2020, 00:01:38 am »

No jak Pan miał wklejać sam to po co teraz zgoda na przekazanie komuś innemu? Przecież jakby Pan sam wkleił to byśmy wszyscy widzieli.
Jakieś czary mary.
Nie, to nie są czary mary. To są takie zwyczaje wśród kulturalnych ludzi. Tekst nie znalazł się w publicznej przestrzeni, więc nadal był prywatną korespondencją i dlatego pytałem o zgode.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 27, 2020, 00:07:05 am »

Dziękuję panu Sławkowi za przesłanie problematycznego posta. Ja dostaję ten sam komunikat o błędzie. Ale poeksperymentowałem z treścią posta i okazało się, że SMF forum wykrzacza się przy tekstach, w których postawimy apostrof obok cudzysłowu (zdarzyło się tak w owym poście pana rysia). Nawet jeśli oddzielimy je spacją, to nie pomoże.

Proponuję w takich sytuacjach zastąpić apostrof gravisem (na klawiaturze: znak pod tyldą).

W przeciwnym razie post nie przejdzie i dostaniemy komunikat:


Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #23 dnia: Czerwca 27, 2020, 00:10:07 am »

Podbijam temat aby nie zatonął w nawale natłoku. Dodam jeszcze pytanie do Administracji; czy wywierane są na nią jakieś naciski ze strony środowisk, których patologiczne praktyki były poruszane przez pana rysia.

Spiskowe teorie forumowego frustrata dają się zawsze racjonalnie wyjaśnić.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2020, 00:12:06 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #24 dnia: Czerwca 27, 2020, 00:32:23 am »

Panie Bartku ale panu rysiowi nie przechodzą posty w których nie ma znaków o których pan pisze. Jemu żadne posty nie przechodzą. Próbował na różych urządzeniach i różnych tekstów. Tak przynajmniej zrozumiałem jego wyjaśnienia.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #25 dnia: Czerwca 27, 2020, 00:48:28 am »

I komunikat o błędzie zawsze jest ten sam?

Niech spróbuje z jednowyrazowymi postami. I niech założy sobie to testowe konto na FK.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #26 dnia: Czerwca 27, 2020, 11:56:36 am »

Robię kolejną próbę:

I teraz przypomnijmy sobie te suplikacje pokorne, kończące się "in-X-to" - wysyłane przez indultowych wiernych do takich Janiaków.
Albo nasz forumowy kolega piszący do Nycza.
Jeszcze zapewniali, że od tych przebrzydłych Piusowców to oni się odcinają, a Sobór i Ducha jego kochają.
W odpowiedziach (ustnych :)  ) że są "obiektywne" trudności: nie ma księży, mszałów nie ma! no i wolnej godziny w kościołach!


Wpisałam powyższy fragment z wypowiedzi pana rysia z otrzymanego maila od pana Sławka 125, po prostu ten kawałek przepisałam, nie kopiowałam i skopiowałam od siebie to przepisane i  wkleiłam tu i wysyłam.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #27 dnia: Czerwca 27, 2020, 11:57:43 am »

O! poszło :)  czyli problem leży u pana rysia, tak myślę
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #28 dnia: Czerwca 27, 2020, 15:42:17 pm »

Poszło, bo apostrof pojawia się w dalszej części posta.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #29 dnia: Czerwca 27, 2020, 23:25:06 pm »

Poszło, bo apostrof pojawia się w dalszej części posta.

Dokładnie tak, to poniżej to zdanie z wypowiedzi pana rysia ale bez apostrofu i teraz przeszło, a wcześniej próbowałam z tym znaczkiem i ten sam błąd wychodził co powyżej:

"I wszystko w czasach gdy przewałki gruntowe na miliony z SB-kami i politykami robili. Na dodatek "liderzy tradycji pobożni albowiem" prosili takich frajerów, "aby trochę poczekać z suszeniem głowy biskupom, albowiem teraz jest nieodpowiednia chwila  ;D "


« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2020, 16:08:04 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!