Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:05:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!!  (Przeczytany 4641 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« dnia: Czerwca 25, 2020, 13:05:36 pm »

Zwracam sie do administracji o wyjasnienie dlaczego pan rysio ma problemy z dostepem do forum. Jakie to powody? Nie jest to pierwszy raz, podobna sytuacja miała miejsce w kwietniu. Admini cos wtedy pokrętnie wyjasniali jakimis technicznymi zaszłosciami. Ja nie mam technicznych problemów, spróbowałem przekleic teks postu pana rysia na swoim koncie i zonk. Tutaj nie chodzi o zadne techniczne bariery tylko o treśc posta. System wypluwa treśc posta pana rysia, jakby ktos wiedział, co on wczesniej napisał. Zwracam sie więc, tym razem również z upowaznienia pana rysia, do szanownej administracji o męską decyzje oficjalnego zbanowania pana rysia i podania z jakiego to powodu i na czyj rozkaz, a nie rżnięcia głupa.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 25, 2020, 16:00:42 pm »

Podbijam temat aby nie zatonął w nawale natłoku. Dodam jeszcze pytanie do Administracji; czy wywierane są na nią jakieś naciski ze strony środowisk, których patologiczne praktyki były poruszane przez pana rysia.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2020, 16:02:56 pm wysłana przez Sławek125 » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 25, 2020, 16:07:13 pm »

My nic nie wiemy i nie wiemy czemu tak się dzieje. Szukamy rozwiązania, ale niekoniecznie błąd leży po stronie forum.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 25, 2020, 16:11:45 pm »

My nic nie wiemy i nie wiemy czemu tak się dzieje. Szukamy rozwiązania, ale niekoniecznie błąd leży po stronie forum.
Dziekuje za odpowiedz panie szkielecie. Czyli mamy wyjasnione, że administracja reki do tego nie przyłozyła. Jestem w kontakcie z panem rysiem i możecie panowie za moim pośrednictwem przekazać lub otrzymac potrzebne lub nie info.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 26, 2020, 14:21:30 pm »

Pan rysio nadal nie ma dostępu do fk. Rozważa różne przyczyny takiego stanu rzeczy. Co do jednego ja nie mam wątliwosci. Jest pewne, że sytuacja taka jest wynikiem działania osób trzecich a nawet drugich. Zostałem upoważniony do zamieszczenie takiego oświadczenia.



 Dzień dobry, dopóki nie zostanie zlikwidowana przyczyna bana dla mnie i osób współpracujących-wpisujących moje teksty, powtórna rejestracja na fk nie ma po prostu sensu. Pozdrawiam Rysio
Zapisane
Marusia
uczestnik
***
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 26, 2020, 15:15:01 pm »

Serdecznie pozdrawiam Pana Rysia i oznajmiam, że jestem jego fanką, a zaistniała sytuacja mnie smuci.
Zapisane
dorka
uczestnik
***
Wiadomości: 125

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 26, 2020, 17:11:07 pm »

Podobnież jak Przedmówczyni pozdrawiam i udzielam poparcia :D
Jaki by ten Pan Rysiu nie był, zawsze dodaje kolorytu naszemu forum
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 26, 2020, 18:37:21 pm »

Administracja zaproponowała p. Rysiowi rejestrację na czystym koncie w celu obejścia i ustalenia błędu na jego koncie, który nota bene przydarza się czasem (choć rzadko) innym użytkownikom forum, również tym, którzy banowali nigdy nie byli, np. panu etratio: https://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,9895.msg223802.html#msg223802

Każdy z forumowiczów może sprawdzić, czy istotnie przeklejanie postów p. rysia nie działa, jak sugeruje to p. Sławek125.

Teraz zmieniłem dostawcę internetu i piszę dzięki dostawcy GSM
1, 2,3 próba mikrofonu
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2020, 18:40:59 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 26, 2020, 18:50:19 pm »

Każdy z forumowiczów może sprawdzić, czy istotnie przeklejanie postów p. rysia nie działa, jak sugeruje to p. Sławek125.

Sprawdzam :)

Teraz zmieniłem dostawcę internetu i piszę dzięki dostawcy GSM
1, 2,3 próba mikrofonu

Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 26, 2020, 19:20:37 pm »

To sie bardzo cieszę, że pan rysio będzie mógł korzystać z forum za pośrednictwem pani Anny. A pan, panie Bartku coś mi próbuje insynuować czy tylko tak sie panu napisało. Pani Anno, a teraz prosze zamiescic nieopublikowany na foru post pana rysia, skoro tak ładnie pani idzie.

Taka wiadomość ukazywała się panu rysiowi gdy chciał wysłać posta i identyczna mnie, gdy chciałem wysłać tego posta zamiast niego


[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
    Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /forum/index.php?action=pm;sa=send2 na tym serwerze.
    
    You don't have permission to access /forum/index.php?action=pm;sa=send2

« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2020, 19:28:05 pm wysłana przez Sławek125 » Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 26, 2020, 19:53:42 pm »

No, to już jest konkret. Teraz pytanie: tak się dzieje u Pana z wybranymi postami p. rysia czy ze wszystkimi?
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 26, 2020, 20:07:34 pm »

No, to już jest konkret. Teraz pytanie: tak się dzieje u Pana z wybranymi postami p. rysia czy ze wszystkimi?
Tak się prosze pana stało w kwietniu, gdy p. rysio poprosił mnie o opublikowanie jego zablokowanego posta i podobnie teraz w identycznej sytuacji. Przesłał mi tekst posta mailem, a ja po prostu usiłowałem przekleic go we własnym wpisie i taka mi wiadomosc wyskoczyła. Kilka razy ponowiłem próbe z identycznym skutkiem. Tak więc, to panu sugeruje. Pan sugeruje panu rysiowi aby sobie nowe konto założył. Hurrra, świetna rada, bardzo dobra rada. Pan jeszcze zasugeruje, żeby sobie jakąś Irene znalazł i będzie miał Irene Ochódzką. Czyli jak pan rysio sobie założy nowe konto, to jego 4000 wpisów+, pójdą się paść i gosć, który zapisał się na forum 2 tygodnie temu będzie weteranem w porównaniu z rysiem. Gratuluje, gdybym mógł pozwoliłbym bym panu wypić całą butelke koniaku.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 26, 2020, 20:23:34 pm »

Oto efekt kolejnej próby wklejenia posta pana rysia, minute temu


[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
    Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /forum/index.php?action=post2;start=375;board=2 na tym serwerze.
    
    You don't have permission to access /forum/index.php?action=post2;start=375;board=2
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 26, 2020, 20:26:31 pm »

To sie bardzo cieszę, że pan rysio będzie mógł korzystać z forum za pośrednictwem pani Anny. A pan, panie Bartku coś mi próbuje insynuować czy tylko tak sie panu napisało. Pani Anno, a teraz prosze zamiescic nieopublikowany na foru post pana rysia, skoro tak ładnie pani idzie.

Taka wiadomość ukazywała się panu rysiowi gdy chciał wysłać posta i identyczna mnie, gdy chciałem wysłać tego posta zamiast niego


[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
    Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /forum/index.php?action=pm;sa=send2 na tym serwerze.
    
    You don't have permission to access /forum/index.php?action=pm;sa=send2

To zacytowałam co widziałam i a jak mogę cytować coś, czego nie widzę?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 26, 2020, 20:28:37 pm »

Oto efekt kolejnej próby wklejenia posta pana rysia, minute temu


[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
    Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /forum/index.php?action=post2;start=375;board=2 na tym serwerze.
    
    You don't have permission to access /forum/index.php?action=post2;start=375;board=2

A proszę mi przysłać tego posta czy jakiś fragment i ja spróbuję zamieścić.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O co chodzi z panem rysiem!!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!