Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 20:50:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231934 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Nowa bazylika w San Giovanni Rotondo satanistyczną świątynią?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Nowa bazylika w San Giovanni Rotondo satanistyczną świątynią?  (Przeczytany 23080 razy)
Tomasz
Gość
« dnia: Lutego 11, 2009, 16:43:49 pm »

http://www.chiesaviva.com/satanictemple%20padrepio.pdf
Zapisane
OPen
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 11, 2009, 16:58:42 pm »

już to kiedyś tu było. wszystko się tam zgadza idealnie podług masońskich przepisów budowlanych...
Zapisane
michal_k
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 11, 2009, 17:09:18 pm »

Ciekawe ciekawe. Zastanawiam się na ile to wszystko jest wiarygodne - ale jeśli rzeczywiście to prawda to dzieje się naprawde źle...
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 11, 2009, 17:41:32 pm »

Też nie wiem czy to wiarygodne, ale ta świątynia jest tak obrzydliwa, że wszystko jest możliwe.
Zapisane
michal_k
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Lutego 11, 2009, 17:43:53 pm »

No brzydka jest faktycznie... z głry wyglada jak połamana skorupa żółwia :)
Zapisane
jedam
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Lutego 11, 2009, 18:57:47 pm »

Hehe z tego to już chyba należy się tylko śmiać. Sztuka jest najlepszym probierzem kondycji człowieka.

Aż mi się wierzyć nie chce że masoni takie brzydactwo pobudowali? Budowanie takich dziwadeł było do tej pory domeną posoborowia. Czyżby i ich wyczucie piękna zostałało zaburzone przez posoborowych tfurców czy może odwrotnie, kto tu kogo tak własciwie zinfiltrował? Czy to masoni pobudowali coś tak brzydkiego dla katolików? (dosć realne) czy masoni pobudowali coś takiego dla siebie? (nierealne) czy posoborowcy pobudowali coś bezmyśnie wzorując się na symbolach jakich nie znają i nie rozumieją? (bardzo realne) czy posoborowcy bedący de facto masonami pobudowali takie badziewie chcąc dokonać ekumenicznej syntezy masoństwa z posoborwym katolicyzmem? (cholera wie) a może katolicy pobudowal taki budynek wiedząc że za kilka lat i tak tam na Msze nikt nie przyjdzie i taki badziew łatwiej będzie masonom sprzedać bo ci nie będą museli go burzyć czy przebudowywać by odprawiać swoje liturgie (praktyczne a średnio realne). Sam nie wiem.

Hipotez wiele a barak jak stał tak stoi i Boga nie chwali.

Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #6 dnia: Lutego 11, 2009, 19:29:06 pm »

Na ten sam temat mozna sobie poczytać na włoskiej stronce

http://www.effedieffe.com/component/option,com_myblog/show,Un-tempio-massonico-a-San-Pio-da-Pietrelcina.html/Itemid,272/
Zapisane
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 586


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #7 dnia: Lutego 11, 2009, 20:21:54 pm »

już to kiedyś tu było.

Nie tu. To było na starym, dobrym forum. Tu można to jeszcze raz przemaglować.
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
Rajtar
bywalec
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #8 dnia: Lutego 11, 2009, 20:24:51 pm »

Hm.

Skorupa żółwia ... Żółw jest dziełem Boga. To miejsce na takie nie wygląda ....
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #9 dnia: Lutego 11, 2009, 20:45:24 pm »

wydawca pisma Chesa Viva ks. dr. Luigi Villa


dr Alice von Hildebrand (żona wybitnego filozofa Dietriecha von Hildebranda, którego papież Pius XII nazwal XX-wiecznym Doktorem Kościoła.)  twierdzi , że ks. Luigi Villa z diecezji Brescia, na prośbę św.Ojca Pio poświęcił wiele lat swego życia na badanie możliwej infiltracji Kościoła przez masonów i komunistów.
Twierdzi też wprost: "Don Villa (z którym razem z mężem spotkaliśmy się w latach sześćdziesiątych) mówi, że nie stwierdzałby niczego, czego nie mógłby udowodnić."



okładka numeru specjalnego pisma


Zapisane
michal_k
Gość
« Odpowiedz #10 dnia: Lutego 11, 2009, 21:58:27 pm »

Skorupa żółwia ... Żółw jest dziełem Boga. To miejsce na takie nie wygląda ....

Fakt. Na dobra sprawe - na pierwszy rzut oka - wyglada to jak jakas bezkształtna kupa złomu ale jak widac ukryte treści niesie ze sobą...
Zapisane
Miles_Christi
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Lutego 12, 2009, 23:36:58 pm »

Świątynie masońskie są zazwyczaj ładniejsze. Chyba, że była to intencja oszpecenia świątyni ze względu na katolicki kult wewnątrz...
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #12 dnia: Lutego 16, 2009, 06:44:15 am »

nie wiem czy sa widzialem jedna i to tylko z zewnatrz
   jednak brzydsza napewno nie byla
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 08:43:59 am wysłana przez slavko » Zapisane
Eminens Eruditio
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Lutego 16, 2009, 09:19:13 am »

Dwa lata temu byłem w San Giovanni Rotondo z pielgrzymami. Przewodniczka, która nas oprowadzała po świątyni była ewidentnie zafascynowana nową świątynią, podkreślała jej piękno, szlachetne materiały użyte do jej budowy, ja byłe zgoła innego zdania. Ciekawe, że po wyjściu ze świątyni, w rozmowie z pielgrzymami okazało się, że nikt nie był zachwycony tym kościołem. Sensus fidei ludu Bożego?
Zapisane
max
rezydent
****
Wiadomości: 392

« Odpowiedz #14 dnia: Lutego 16, 2009, 15:02:01 pm »

A ja bylem w San Giovanni w tym roku. Ten kosciol wyglada jak waran z komodo, ktory sie wywrocil. Cos okropnego. I te wejscia zamykane podnoszonymi jak w garazu jakims drzwiami.Co w srodku- szkoda pisac.

Skandal jednym slowem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Nowa bazylika w San Giovanni Rotondo satanistyczną świątynią? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!