Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 15:20:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania odnośnie regulaminu reiestracyi
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Pytania odnośnie regulaminu reiestracyi  (Przeczytany 1090 razy)
Hugues de Payns
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 159

« dnia: Maja 26, 2020, 10:37:15 am »

Mam 2 pytania odnośnie regulaminu reiestracyi


1. "Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast."

Co to znaczy przeedytować wiadomość ? Zmieniać treść moiey wiadomości y przypisywać ią mi ?


2. "Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum."

To brzmi groźnie, niczym zastraszanie. Ieśli komuś nie będzie się podobała Prawda odnośnie Wiary y Moralności, a będzie miał możliwości to spór przeniesie się na drogę ścigania y do sądu ? Ieśli tak to od czego iest "banowanie" ?


Podług mnie powyższe zapisy są nieiasne y paraliżuiące.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 01, 2020, 23:31:22 pm »

Mam 2 pytania odnośnie regulaminu reiestracyi


1. "Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast."
Tak - moderacja

Co to znaczy przeedytować wiadomość ? Zmieniać treść moiey wiadomości y przypisywać ią mi ?


2. "Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum."

To brzmi groźnie, niczym zastraszanie. Ieśli komuś nie będzie się podobała Prawda odnośnie Wiary y Moralności, a będzie miał możliwości to spór przeniesie się na drogę ścigania y do sądu ? Ieśli tak to od czego iest "banowanie" ?


Podług mnie powyższe zapisy są nieiasne y paraliżuiące.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 01, 2020, 23:37:03 pm »

Co do zapisu 1 - umieściłem przykład w cytacie - ale moderator i administrator ma możliwość zmiany treści (choćby usunięcie literówek czy błędów ortograficznych ewentualnie przekleństw czy treści niezgodnych z prawem
Co do zapisu 2 - administrator forum ma wręcz prawny obowiązek ujawnienia danych osoby, jeśli zażąda tego odpowiedni sposób stosowna służba. Jeśli była by to skarga osoby fizycznej o naruszenie dóbr osobistych - to też mój poprzednik zastrzegł sobie takie prawo.

Jako groźbę może to poczytywać tylko ktoś kto planuje kogoś pomówić albo znieważyć, ewentualnie złamać przy pomocy forum prawo

Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania odnośnie regulaminu reiestracyi « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!