Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipiec 13, 2020, 20:40:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
218013 wiadomości w 6281 wątkach, wysłana przez 1559 użytkowników
Najnowszy użytkownik: paulie
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj
Autor Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego  (Przeczytany 9455 razy)
Krusejder
aktywista

to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #120 dnia: Maj 31, 2020, 22:39:28 pm »

delikatnie pisząc, fanem Woźnickiego nie jestem, ale po mistrzowsku rozegrał milicjantów xDD
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 16 IX
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #121 dnia: Czerwiec 23, 2020, 21:36:20 pm »

Proponuję "kazanie" ks. Woźnickiego :

https://www.youtube.com/watch?v=C264FlP-Qp0

Zaduszą się własną nienawiścią, zatrują spiskami i oskarżeniami.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #122 dnia: Czerwiec 23, 2020, 23:02:22 pm »

Z tymi brodami to faktycznie ogarnął młodszych i starszych jakiś pierdolec. Nie wiem na czyj to rozkaz tym razem. Tacy męscy sie porobili, a plemników jak nie było tak nie ma.
szkielet
Moderator
aktywista

Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #123 dnia: Czerwiec 23, 2020, 23:08:49 pm »

Z tymi brodami to faktycznie ogarnął młodszych i starszych jakiś pierdolec. Nie wiem na czyj to rozkaz tym razem. Tacy męscy sie porobili, a plemników jak nie było tak nie ma.
I jeszcze pędzel na głowie. O spodniach ze ściągaczami nie wspomnę, no i brak skarpetek  ;D
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #124 dnia: Czerwiec 23, 2020, 23:13:04 pm »

I jeszcze pędzel na głowie. O spodniach ze ściągaczami nie wspomnę, no i brak skarpetek  ;D
Noooo i jeszcze dziary od stóp do głów. Taki jeden z drugim sobie myśli, że jak sie wydziarga, to ja sie go będe bał czy jak?
szkielet
Moderator
aktywista

Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #125 dnia: Czerwiec 23, 2020, 23:19:46 pm »

Noooo i jeszcze dziary od stóp do głów. Taki jeden z drugim sobie myśli, że jak sie wydziarga, to ja sie go będe bał czy jak?
Nie. On myśli, że jest oryginalny i niepowtarzalny, a jak czasem chodzę po Wrocku to takich pędzli jest jakieś 60%
Oto potęga próżności i dizajnu sprzedawanego biomasie w merdiach.
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #126 dnia: Czerwiec 23, 2020, 23:38:49 pm »

Z tymi brodami to mi sie wydaje, że to inicjatywa fryzjerów męskich. Ja ze zdumieniem dowiedziałem się niedawno, że dzisiejsze fryzjerki nie potrafią golić. Zaordynowałem sobie niedawno golenie po strzyżeniu, a ta do mnie żebym do barbera szedł. Co pani plecie, powiadam. Najbliższy barber w Londynie, a to za granicą jest. Nie, ona na to, tutaj w hotelu, obok. No ale co pani na uwadze, bo barber to nic innego jak fryzjer męski w obcym języku, kochanieńka. Nie panie, to taki specjalista od brody. No specjalista, taki jak ja powiadam, 40 prawie lat praktyki mam. Chyba nie skumała. Wychodzi mi na to, że paru gosci zainwestowało w mendia aby przekonały biomase do zapuszcxania brody i teraz mają chłopaki robote, a w szkołach fryzjerskich przekupili dyrektorów aby bab nie uczyli golenia.
michal260189
aktywista

« Odpowiedz #127 dnia: Czerwiec 24, 2020, 10:54:18 am »

Założę się jakby tak ks Michał powiedział tak o. Piusowi z Pietrelciny to by wiedział na czym świat stoi - więcej by takich głupot nie gadał
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #128 dnia: Czerwiec 24, 2020, 11:05:32 am »

Ale O.Pio  nosił zarost od przedwojny i ogolić się nie pozwolił.
Regiomontanus
aktywista

« Odpowiedz #129 dnia: Czerwiec 24, 2020, 21:56:12 pm »

No ale co pani na uwadze, bo barber to nic innego jak fryzjer męski w obcym języku, kochanieńka. Nie panie, to taki specjalista od brody.

W sumie miała rację, bo barba=broda po łacinie  :)

Ale fakt, jakieś z tymi brodami szaleństwo. Ale zastanawia mnie, czy ci, co chodzą do barbera żeby pielęgnować brodę to ci sami, co chodzą do kosmetyczki na depilację? A może to są zbiory rozłączne?
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
michal260189
aktywista

« Odpowiedz #130 dnia: Czerwiec 25, 2020, 11:18:46 am »

Żaden religijny Żyd brody brzytwą nie może golić, może ją przycinać nożyczkami lub golarkami elektrycznymi.
Tu na to pytanie czemu Żydzi noszą brody odpowiada Jean – Marie Elie Setbon, Żyd nawrócony na Katolicyzm.
https://youtu.be/o92FHmNrnGY?t=3847

Encyklopedya Staropolska: jak wyglądał szlachecki "koperek", czyli o sarmackim zaroście
https://www.youtube.com/watch?v=74ZldjexGFk&t=9s
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2020, 11:41:34 am wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Licht
bywalec
**

« Odpowiedz #131 dnia: Czerwiec 25, 2020, 13:31:14 pm »

Nie. On myśli, że jest oryginalny i niepowtarzalny, a jak czasem chodzę po Wrocku to takich pędzli jest jakieś 60%
Oto potęga próżności i dizajnu sprzedawanego biomasie w merdiach.
To wygląda przezabawnie w wielkich miastach Zachodu (NY, Londyn, ale także coraz częściej u nas) gdy ktoś chce się wyróżnić przez tatuaż, "wyrazić co naprawdę w życiu ważne", zaszpanować itd, a tu niespodzianka - każdy już ma tatuaż i każdy manifestuje, każdy ma już trupia czachę i obowiazkową różę (zawsze wyglądają jak główki kapusty) oraz napisy w dziwnych językach (hebrajski, arabski, japoński, chiński, nikt tak naprawdę nie wie w jakim). Dobre określenie - biomasa, od której należy trzymać się z daleka.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #132 dnia: Czerwiec 25, 2020, 13:46:28 pm »

Swego czasu tatuaż spełniał taką role, wyrażenia swojego poglądu, stanowiska, jakiegoś przekonania czy informacji. Ja już nie siegam do orginalnych przyczyn i powodów tatuowania, bo to w podręcznikach etnografii mozna wyczytać. Mówie o czasach swojej młodości. W sztetlu w którym sie wychowywałem był typ, który sobie wydziarał na łysej pale hasło; siedziałem za Gomułke. Nikt dokladnie nie wiedział, o co z tym Gomułką i siedzeniem chodziło ale gość miał oficjalny nakaz sądowy chodzenia w czapce bez względu na pore roku. On z tym walczył i gdy tylko dzielnicowy zauwazył go bez nakrycia głowy, to go zawijał na dołek, potem kolegium itd.
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!