Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 08:53:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM...
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33 Drukuj
Autor Wątek: byłem na NOM...  (Przeczytany 97676 razy)
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #360 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:19:25 pm »

Panie Zet, brakuje panu argumentow czy czasu na merytoryczna dyskusje ? A moze odwagi, by przyznac sie do bledu ? Bo po wylaczeniu tych mozliwosci pozostaje tylko zla wola.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #361 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:27:42 pm »

Odnoszę wrażenie, że Pan Zet popadł we frustrację. Przyszedł wspaniałomyślnie pouczyć, jak Asienieńki i Gosieńki z oazy a tu zamiast ochów i achów idzie jak po grudzie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #362 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:37:06 pm »

Rozumiem
Cytuj
Dalej pan ze mnie gupa robi i albo nie rozumie albo się bawi w trolla lub nie chce przyjąć do wiadomości że KIKO głosi błędy w tej kwestii

Rozumiem- jesli ktoś nie zgadza się z panem to awansuje do roli trolla?
Pan wybaczy ja wolę zgadzać się z papieżem niż z samoogłaszającymi się autorytetami.
Takie postawy notowaliśmy już w naszej historii. Słynne autorytety z UD i UW. Jesli ktoś ośmielił się mieć inne zdanie niz oni - od razu awansował, wprawdzie nie do zaszczytnej roli trolla, ale tylko ciemnogrodzianina i zoologicznego antykomunisty.
Oświadczam panu - żew Kiko nie głosi błędów w tej kwestii i żadnej innej. Twierdzenie inaczej jest zwykłym  trollizmem w KK na szczęście szerszym niż to forum. 
A głupa to nie ja z pana robię. Pisząc takie posty sam pan wpada w takie tory. 
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #363 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:43:00 pm »

Oświadczam panu - żew Kiko nie głosi błędów w tej kwestii i żadnej innej.
Ot więc mamy herosa, jakiego nie znała historia. Zapewne niebawem ogłosicie dogmat o niepokalanym poczęciu Kika, bo do tego sprowadza się Pańska teza.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #364 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:54:30 pm »

Rozumiem
Cytuj
Dalej pan ze mnie gupa robi i albo nie rozumie albo się bawi w trolla lub nie chce przyjąć do wiadomości że KIKO głosi błędy w tej kwestii


Rozumiem- jesli ktoś nie zgadza się z panem to awansuje do roli trolla?
Pan wybaczy ja wolę zgadzać się z papieżem niż z samoogłaszającymi się autorytetami.
Takie postawy notowaliśmy już w naszej historii. Słynne autorytety z UD i UW. Jesli ktoś ośmielił się mieć inne zdanie niz oni - od razu awansował, wprawdzie nie do zaszczytnej roli trolla, ale tylko ciemnogrodzianina i zoologicznego antykomunisty.
Oświadczam panu - żew Kiko nie głosi błędów w tej kwestii i żadnej innej. Twierdzenie inaczej jest zwykłym  trollizmem w KK na szczęście szerszym niż to forum. 
A głupa to nie ja z pana robię. Pisząc takie posty sam pan wpada w takie tory. 

Witam


ZET: Rozumiem- jesli ktoś nie zgadza się z panem to awansuje do roli trolla? SAM się PAN tak zachowuje i proszę dokładnie czytać moje wypowiedzi :

LUK: Dalej pan ze mnie gupa robi i albo nie rozumie albo się bawi w trolla lub nie chce przyjąć do wiadomości że KIKO głosi błędy w tej kwestii



Widać że głupka pan ze mnie robi i specjalnie przedłuża pan swoją nielogiczną wypowiedz

ZET: Pan wybaczy ja wolę zgadzać się z papieżem niż z samoogłaszającymi się autorytetami. ---------> tak pan wyraża się o św. Biskupie Józefie Pelczarze oraz o Piusie XI papieżu czy o
Św. Oficjum oraz o Papieżu Piusie IX TO GRATULUJĘ i WIDZĘ jak pan szanuje NAMIESTNIKÓW CHRYSTUSOWYCH  !!!!


Jest wręcz przeciwnie bo nie zgadza się pan z NIEOMYLNYM MAGISTERIUM PAPIEŻA PIUSA XI i z autorytetem SAMEGO PANA BOGA który wyraził swoje NIEOMYLNE nauczanie przez
Piusa XI papieża zawarte powyżej w encyklice ECCLESIAE MAGISTERIUM "Mortalium animos"
a może ma pan wypowiedz któregokolwiek papieża lub św. soboru powszechnego który mówi że: KIKO ''Mówiliśmy jasno, że nie chcemy nikogo nawracać'' to proszę podać !!!!!!!!
 
Oświadczam panu - żew Kiko nie głosi błędów w tej kwestii i żadnej innej. Twierdzenie inaczej jest zwykłym  trollizmem w KK na szczęście szerszym niż to forum.
A głupa to nie ja z pana robię. Pisząc takie posty sam pan wpada w takie tory. 

Widać że mało co pan rozumie z NIEOMYLNEGO MAGISTERIUM PAPIEŻY

A KIKO GŁOSI W TEJ KWESTII BŁĄD I TO POWAŻNY CO JUŻ wykazałem
[/color] i proszę nie mówić że nie głosi bo jest to godne pożałowania

ZET: Oświadczam panu - żew Kiko nie głosi błędów w tej kwestii i żadnej innej.  MY KOŚCIÓŁ KIKOCARMENY ogłaszamy i dekretujemy że od dziś nie chcemy ''Mówiliśmy jasno, że nie chcemy nikogo nawracać'' ze barci odłączonych prawosławnych aby nie być " oskarżani o jakikolwiek prozelityzm" kto głosi inaczej wbrew naszej nieomylnej wypowiedzi nawet Rzymski papież Pius XI - NIECH BĘDZIE WYKLĘTY

I proszę nie pisać takich wypowiedzi jak ta ostatnia bo stawiają pan w niekorzystnym świetle i wystawia na śmieszność

LUK
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2009, 15:13:32 pm wysłana przez LUK » Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #365 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:12:38 pm »

To jest tylko pana zdanie i padobnych panu błądzących braci. Na szczęście stanowicie mały fragmencik jego skraju.
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #366 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:19:13 pm »

Kosciol : nalezy nawracac niewierzacych (cf. Mortalium animos i masa innych aktow Magisterium)
Kiko : nie nalezy nawracac niewierzacych (cf. cytat supra)
Zet : Kiko nie głosi błędów w tej kwestii
Ergo : Bledy w tej kwestii glosi Kosciol katolicki.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #367 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:19:54 pm »

To jest tylko pana zdanie i padobnych panu błądzących braci. Na szczęście stanowicie mały fragmencik jego skraju.

Jest PAN niewidomy czy specjalnie się sam ośmiesza KIKO głosi błędy w kwestii nawrócenia i powrotu schizmatyków do Kościoła św. Katolickiego

Jakie moje zdanie toć Papież Pius XI i inni się wypowiadają w tej kwestii NIEOMYLNIE

To proszę wykazać ja już wcześniej mówiłem na czym polega mój "błąd"( i PROSZĘ PODAĆ GDZIE MAGISTERIUM PRZECZY SAMO SOBIE podważając wypowiedz choćby PIUSA XI)  jeśli mówię i powtarzam NIEOMYLNE MAGISTERIUM PAPIEŻA PIUSA XI :"

To albo KIKO jest w błędzie mówiąc : ''Mówiliśmy jasno, że nie chcemy nikogo nawracać'' ze barci odłączonych prawosławnych aby nie być " oskarżani o jakikolwiek prozelityzm"

lub NIEOMYLNE MAGISTERIUM co jest niemożliwe bo wtedy sam PAN BÓG podając przez papieża BYŁBY W BŁĘDZIE:

Mortalium animos:
" Pracy nad jednością chrześcijan nie wolno popierać inaczej, jak tylko działaniem w tym duchu, by odszczepieńcy powrócili na łono jedynego, prawdziwego Kościoła Chrystusowego, od którego kiedyś, niestety, odpadli. Powtarzamy, by powrócili do jednego Kościoła Chrystusa, który jest dla wszystkich widoczny i po wsze czasy, z woli Swego Założyciela, pozostanie takim, jakim go On dla zbawienia wszystkich ludzi ustanowił. Mistyczna Oblubienica Chrystusa przez całe wieki pozostała bez zmazy i nigdy też zmazy doznać nie może''.

Pius PP. XI.
ECCLESIAE MAGISTERIUM
ENCYKLIKA OJCA ŚWIĘTEGO PIUSA XI
Mortalium animos
(z 6 stycznia 1928 roku)
O popieraniu prawdziwej jedności religii

Jasną rzeczą więc jest, Czcigodni Bracia, dlaczego Stolica Apostolska swym wiernym nigdy nie pozwalała, by brali udział w zjazdach niekatolickich. Pracy nad jednością chrześcijan nie wolno popierać inaczej, jak tylko działaniem w tym duchu, by odszczepieńcy powrócili na łono jedynego, prawdziwego Kościoła Chrystusowego, od którego kiedyś, niestety, odpadli. Powtarzamy, by powrócili do jednego Kościoła Chrystusa, który jest dla wszystkich widoczny i po wsze czasy, z woli Swego Założyciela, pozostanie takim, jakim go On dla zbawienia wszystkich ludzi ustanowił. Mistyczna Oblubienica Chrystusa przez całe wieki pozostała bez zmazy i nigdy też zmazy doznać nie może''.


W tym jednym Kościele Chrystusa jest i pozostaje tylko ten, kto uznaje autorytet i władzę Piotra i jego prawnych następców, słuchając i przyjmując ją. Czyż Rzymskiemu Papieżowi, najwyższemu Pasterzowi dusz, nie podporządkowali się przodkowie tych, którzy zaplątali się w błędne nauki Focjusza i tzw. reformatorów? Synowie opuścili – niestety – dom ojcowski, lecz dom się nie rozpadł i nie zginął, gdyż w nieustannej pomocy Boga ma swą ostoję. [/b]Niechajże powrócą do wspólnego Ojca, który ich przyjmie z całą miłością, nie pomnąc krzywdy, jaką wyrządzili poprzednio Stolicy Apostolskiej. Jeśli, jak to wciąż powtarzają, pragną z Nami i z naszymi się połączyć, dlaczegóż nie powracają jak najśpieszniej do Kościoła, "tej Matki i Mistrzyni wszystkich wierzących w Chrystusa" (25)? Niechaj usłyszą, co mówi Laktancjusz: "Tylko... Katolicki Kościół – woła on – przestrzega prawdziwej wiary, On jest świątynią Boga. Kto do niego nie wstąpi, lub go opuszcza, ten z dala od nadziei życia i zbawienia" (26).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2009, 15:31:24 pm wysłana przez LUK » Zapisane
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #368 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:33:12 pm »


Fons Blaudi:
Kosciol : nalezy nawracac niewierzacych (cf. Mortalium animos i masa innych aktow Magisterium)
Kiko : nie nalezy nawracac niewierzacych (cf. cytat supra)
Zet : Kiko nie głosi błędów w tej kwestii
Ergo : Bledy w tej kwestii glosi Kosciol katolicki.

Świetna wypowiedz panie Fons Blaudi

LUK
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #369 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:42:42 pm »

Tak jest - na poziomie piaskownicy.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #370 dnia: Sierpnia 11, 2009, 15:50:02 pm »

Panie tato - jako osoba inteligentna wie pan doskonale że chodzi o głowę.
Pan żartuje czy faktycznie nie ma pojęcia o biblii?

Panie Zet...a czyż to że powołuje się Pan na Jahwe Wszechmogącego, nie wynika przypadkiem z silnej "talmudyzacji" Drogi?
Macie wszak już w kikokarmenacie menory na stołach odpalane, pieczecie także na swój użytek "przaśne placuszki", to w takim razie mam pytanie, czy może także zarzynacie rytualnie jakoweś koźlątka? Owieczki? Może chocia synogarlice ( choć dachowego gołąbka ? ) ??? :)
Proszę uczciwie napisać, bo chciałbym wiedzieć jak dalece się ta "judeizacja" posuwa. Czy skoro sam Guru "Drogi" twierdzi że nie chce nawracac prawosławnych, to wierzycie już może także w tezy (wyuwane np. przez abp.Gądeckiego w Poslce akurat ) że "żydzi zbawiają się przez Mojżesza"???
Bardzo proszę o uczciwą w tym względzie odpowiedź Panie Zet.
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #371 dnia: Sierpnia 11, 2009, 16:01:50 pm »

No, nie wiem czy "Logika" Arystotelesa jest na poziomie piaskownicy... Sylogizm ma to do siebie, ze jest jego konkluzja jest apodyktyczna. Zeby ja zanegowac musi pan sfalsyfikowac ktoras z przeslanek. Albo chowac sie za infantylnymi odzywkami tekstami.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #372 dnia: Sierpnia 11, 2009, 17:52:44 pm »

No, nie wiem czy "Logika" Arystotelesa jest na poziomie piaskownicy... Sylogizm ma to do siebie, ze jest jego konkluzja jest apodyktyczna. Żeby ją zanegować musi pan sfalsyfikować któraś z przesłanek. Albo chować się za infantylnymi odzywkami tekstami.
No bo Pan Zet zdaje się już leżeć na grzbiecie, przeraźliwie piszczeć i fikać z furią nóżkami.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #373 dnia: Sierpnia 11, 2009, 22:03:24 pm »

 No bo Pan Zet zdaje się już leżeć na grzbiecie, przeraźliwie piszczeć i fikać z furią nóżkami.
[/quote]
Chyba ze śmiechu!!! ;D ;D ;D
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #374 dnia: Sierpnia 11, 2009, 22:06:55 pm »

Gratuluje panu somokrytycyzmu. Smiac sie z siebie samego to dar, ktory pomaga w zyciu. I zapewne czesto panu pomaga.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!