Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 02:12:29 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231941 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM...
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33 Drukuj
Autor Wątek: byłem na NOM...  (Przeczytany 97607 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #270 dnia: Sierpnia 04, 2009, 10:07:39 am »


Cóż jest obrażliwego i niekulturalnego w stwierdzeniu że ktoś był dzieckiem, w czasie gdy ja dla niego się narażałem?

A myślałem, że to już do wszystkich dotarło:
- Ociec chwalą nas!
- Kto?
- Wy mnie a ja Was!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #271 dnia: Sierpnia 04, 2009, 10:36:13 am »

A czy przypadkiem imć JRWF to prania jakiegoś nie przeszedł? - Takich niegrzeczności i tego co ten pan tu wyrabia to nikt nie dostrzega? I znowu moderacja nie zareaguje, albo jakoś po mysiemu?

Owszem, przeszedłem jakieś pranie. Nawet sporo. Nawet pralkę w domu mam! ;)

A co do niegrzeczności - ma Pan całkowitą rację. Tak naubliżać komuś, wyzywając od katechistów to bardzo nieładnie. Przepraszam. Proszę moderację o adekwatną reakcję na moje niewybaczalne zachowanie!
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #272 dnia: Sierpnia 04, 2009, 12:48:07 pm »

Tu nie chodzi o katechistów- dla mnie to by był zaszczyt gdyby z ust wyszedł kogoś mniej złośliwego. Niestety w pańskich to coś obraźliwego. Ale mi chodzi o inne teksty, które pan bez przemyslenia tabunami pisze.
Panie jwk - pan jak zwykle źle odbiera inencje (z tym chwaleniem). Może czas juz nieco wyrość z krótkich majteczek. Chyba skończył juz pan dwadzieścia lat? Moje najmłodzse dzieci (15 i 17 lat) wykazują się większą dojrzałością. Dowcipem również.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #273 dnia: Sierpnia 04, 2009, 13:36:44 pm »

No i co z tym otrzepywaniem  pylu z sandalow...? Obiecanki-cacanki?
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #274 dnia: Sierpnia 04, 2009, 14:35:30 pm »

Jedna jaskółka nie czyni wiosny. I odwrotnie.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #275 dnia: Sierpnia 04, 2009, 14:42:58 pm »

Moje najmłodzse dzieci (15 i 17 lat) ...

Ale im się przytrafiło  :'(
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Rita
uczestnik
***
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #276 dnia: Sierpnia 04, 2009, 15:15:17 pm »

 
Może czas juz nieco wyrość z krótkich majteczek.

No właśnie panie Zet, niech pan przemyśli te słowa i zastanowi się nad własną garderobą...  ;)
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #277 dnia: Sierpnia 04, 2009, 15:34:58 pm »

Tu nie chodzi o katechistów- dla mnie to by był zaszczyt gdyby z ust wyszedł kogoś mniej złośliwego. Niestety w pańskich to coś obraźliwego. Ale mi chodzi o inne teksty, które pan bez przemyslenia tabunami pisze.

Jak taki Pan jest obrażalski, to niech Pan mi wypunktuje te tabuny obrażających Pana tekstów, które bez przemyślenia wyszły spod mojej klawiatury.
Proszę bardzo. Czekam.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #278 dnia: Sierpnia 05, 2009, 00:57:55 am »

Szanowny Pan Zet raczej nie "odniesie się". Podobnie jak nie odpowiedział na zarzut promowania herezji modernizmu. Sprawa poruszana już była kilka razy ( Pan Zet raczył napisać o konieczności dostosowywania dogmatów Kościoła do czasów współczesnych ), a Pan Zet milczy. Pisze natomiast o "herezji lefebrystów" i o tym, że o pewnych sprawach i z niektórymi użytkownikami Forum wogóle nie będzie rozmawiał.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #279 dnia: Sierpnia 05, 2009, 09:06:05 am »

Tu nie chodzi o katechistów- dla mnie to by był zaszczyt gdyby z ust wyszedł kogoś mniej złośliwego. Niestety w pańskich to coś obraźliwego. Ale mi chodzi o inne teksty, które pan bez przemyslenia tabunami pisze.

Jak taki Pan jest obrażalski, to niech Pan mi wypunktuje te tabuny obrażających Pana tekstów, które bez przemyślenia wyszły spod mojej klawiatury.
Proszę bardzo. Czekam.
Jakbym był taki obrażalski jak pan twierdzi - to dawno bym sobie stad poszedł. Ale jak ja mając ku temu powody zresztą - zapytałem jednej z userek - czemu z premedytacja mija sie z prawdą czyli kłamie, to moderacja tak długo wierciła mi dziurę w brzuchu, az przeprosiłem. Natomiast mnie mozna obrażać na każdym kroku nawet imputując mi chorobę umysłowa - czyli głupotę. Kłamstwa tez mi zarzucano, heretykiem nazywano i nic. A pan tu w jednej małej sprawie nawet bezpośrednio pana nie tyczącym się unosi. Przyznaję- użyłem złośliwie tego słowa herezja - bo na tym forum ostro szafuje się tym słowem naduzywając je w stosunku do uzywających innych niz sie państwu podoba form. Aby co niektórzy zreflektowali się.
Chodzi o zasadę : nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.
Ale jakoś tamto pana nie raziło.
Ale tak naprawdę to Lefebryści sa bardziej schizmatykami.
Co do milczenia pana Zeta to pan Zet raczył trochę pobyć na urlopie, a  nie mając jeszcze zdolności bilokacji  nie może też jednocześnie łazić po forach, coby zadowolic pana PTRF i jednoczesnie z rodziną po plazy i zażyć kąpieli w ciepłych wodach południa. 
A i też pan Zet nie ma juz pamięci pana PTRF, coby spamietać wszystkie wątki w których coś napisałał. Zaznaczam że pan Zet trochę pisuje też na innych jeszcze forach no i ma dosyc frapującą pracę. Rodzinę trzeba wszak wyzywić.
I tak za dużo czasu poświęcam temu forum.
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #280 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:02:38 pm »

Cytuj
A pan tu w jednej małej sprawie nawet bezpośrednio pana nie tyczącym się unosi.

Proszę Pana,
napisał Pan, że tabunami wypisuję nieprzemyślane teksty, które Pana obrażają. Twierdzi Pan, że to nie do mnie? Zadziwiająca logika!
Poprosiłem, żeby je Pan wskazał, może wtedy (jeżeli rzeczywiście Pana obraziłem) mógłbym przeprosić. Ale z tego co sobie przypominam nie ma takich tekstów. Niech Pan zwraca baczniejszą uwagę do kogo Pan pisze.

Co do zamieszczonego przez Pana heretyckiego sformułowania o konieczności dostosowywania dogmatów Kościoła do czasów współczesnych (o ktorym pisze P. PTRF), to sprawa nie jest już nowa. Pański urlop prawdopodobnie nie ma tu nic do rzeczy, bo później wypowiadał się Pan jeszcze wielokrotnie, rówież w tamtej dyskusji, a swojej wypowiedzi nie umiał Pan sprostować.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #281 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:23:57 pm »

I tak za dużo czasu poświęcam temu forum.
Pelna zgoda. Swoja droga na jakakolwiek merytoryczna odpowiedz czasu Panu brak, a pod dostatkiem go - jak widze - na giga-epistoly jak to Pana tu przesladuja. Kiedy wreszcie strzepnie Pan ten pyl z sandalow?
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #282 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:37:26 pm »

Sorry - Znowu pomioeszałem watki- Chodziło mi o Alagora częściowo - w innym watku-stąd nieporozumienie. Cóz gubię się trochę.
Cytuj
Natomiast mnie mozna obrażać na każdym kroku nawet imputując mi chorobę umysłowa - czyli głupotę. Kłamstwa tez mi zarzucano, heretykiem nazywano i nic. A pan tu w jednej małej sprawie nawet bezpośrednio pana nie tyczącym się unosi. Przyznaję- użyłem złośliwie tego słowa herezja - bo na tym forum ostro szafuje się tym słowem naduzywając je w stosunku do uzywających innych niz sie państwu podoba form. Aby co niektórzy zreflektowali się.
Chodzi o zasadę : nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.
Ale jakoś tamto pana nie raziło.
Częściowo odpowiedziałem w tym poście panu - częściowo komu innemu z innego wątku. Cóż - nie jestem taki wprawny w Internecie. Polegam na pamięci, a ta jak widac nie jest najlepsza.
Odnośnie  tego:
Cytuj
Co do zamieszczonego przez Pana heretyckiego sformułowania o konieczności dostosowywania dogmatów Kościoła do czasów współczesnych (o ktorym pisze P. PTRF), to sprawa nie jest już nowa. Pański urlop prawdopodobnie nie ma tu nic do rzeczy, bo później wypowiadał się Pan jeszcze wielokrotnie, również w tamtej dyskusji, a swojej wypowiedzi nie umiał Pan sprostować.

Mam dwie prośby - prosze nie naduzywac słowa herezja (wczesniej pisałem o tym), i przypomniec mi kontekst mojej wypowiedzi. Być może chodziło o sposób ich prezentowania, (dogmatów) -  pewnie użyłem jakiegoś skrótu myślowego, lub w ferworze dyskusji przeoczyłem coś lub użyłem niewłaściwego słowa.  Niestety-  piszę na żywo.
To że piasłem  po urlopie w watku ale o kilka stron dalej, też mogłem nie skojarzyć że coś wcześniej pisałem. A niestety nie mam czasu dokładnie wczytrywać się w całość dyskusji, reaguję na zywo i spontanicznie. Dlatego proszę mnie tak surowo nie osądzać i o Bóg wie o co posądzać.

Odnośnie tych obraźliwych tekstów to obiecuję że poszukam i panu przedstawię. (chyba jest tu opcja : wszystkie teksty danego usera?)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 12:40:09 pm wysłana przez Zet » Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #283 dnia: Sierpnia 05, 2009, 13:24:16 pm »

I tak za dużo czasu poświęcam temu forum.
Pelna zgoda. Swoja droga na jakakolwiek merytoryczna odpowiedz czasu Panu brak, a pod dostatkiem go - jak widze - na giga-epistoly jak to Pana tu przesladuja. Kiedy wreszcie strzepnie Pan ten pyl z sandalow?
Panie Murka - a pan co ma znów do mnie? Już któryś raz próbuje mnie pan zaczepić. Poczytaj pan sobie np watki związane z neokatechumenatem, to sam pan zobaczysz. O ile pamiętam nie dyskutowałem z panem ani razu. I nie zamierzam odpowiadać na zaczepki. Jak mnie pan nie lubi to pańska sprawa. Z panami  Alagorem czy JRWF mamy pewne rozbiezne zdania i jest O.K. Mogą mi coś zarzucić. Ale pan ani razu merytorycznie, tylko włącza się pan by mi szpilę wetknąć. Włącz sie pan w dyskusję - możemy rozmawiać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 14:35:38 pm wysłana przez Zet » Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #284 dnia: Sierpnia 05, 2009, 13:37:13 pm »

To nie Pan Murka,tylko Pani ;D ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!