Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 10:44:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231933 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM...
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 Drukuj
Autor Wątek: byłem na NOM...  (Przeczytany 97584 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #255 dnia: Sierpnia 03, 2009, 17:42:28 pm »

czy wg Pana kłamstwa i propaganda stosowane przez Zeta mają podłoże ewangeliczne ? jeśli tak, to rzeczywiście muszę go przeprosić
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #256 dnia: Sierpnia 03, 2009, 18:13:08 pm »

Proszę modernizację o interwencję.
Walczyłem z komuną, gdy pan Krusejder jeszcze pieluchy w zębach nosił.
Panie Krusajder - upominam Pana - aby nie wyzywał Pan Forumowiczów od "Tawariszczy". Proszę o przeproszenie Pana Zeta!

Szanowny Panie JP7,

jak Pan doskonale wie "Drogowcy" Kikona i Carmeny na swych dalszych etapach wtajemniczenia przekazują nierzadko na rzecz tej sekty cały swój dobytek i stają się komunistami. Dopóki uzytkownik ZET nie zaprzestanie tu "drogowej" propagandy mam prawo, by traktować go jak kryptokommunistę i tytułować w adekwatny sposób
Panie JP7- Proszę zadać pytanie panu Kruseidreowi, kiedy ja uprawiałem jakąś propagandę drogową? Jeśli ten pan nie widzi różnicy między odpieraniem kałamst i pomówieńjakie na tym forum występują na temat Drogi i pogardy z jaka się tu często wyraża o tej katolickiej rzeczywistości uznanej przez Kościół, to ja gratuluję daru rozróżniania.
A pani Ricie proponuję zapoznać się z całością wypowiedzi na temat mój, kilku członków DN-u i samej Drogi, innych rzeczywistości Kościoła katolickiego, relatywizmu moralnego stosowanego przez niektórych userów, a dopiero potem oceniać.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #257 dnia: Sierpnia 03, 2009, 18:51:31 pm »

czy wg Pana kłamstwa i propaganda stosowane przez Zeta mają podłoże ewangeliczne ? jeśli tak, to rzeczywiście muszę go przeprosić
Kłamstwa? Konkret proszę (z udowodnieniem, ze jest to kłamstwo)
Co do propagandy - w porównaniu z tym, co się na ff dzieje - tu czegoś takiego nie dostrzegam. Jednorazowo - Pan Zet próbował jątrzyć w jednym z wątków "stopkowych". Zatem - bez dowodów - musi Pan przeprosić.


Panie JP7- Proszę zadać pytanie panu Kruseidreowi, kiedy ja uprawiałem jakąś propagandę drogową? Jeśli ten pan nie widzi różnicy między odpieraniem kałamst i pomówieńjakie na tym forum występują na temat Drogi i pogardy z jaka się tu często wyraża o tej katolickiej rzeczywistości uznanej przez Kościół, to ja gratuluję daru rozróżniania.
Widzi Pan - tu nie ma mowy o kłamstwach, co najwyżej jest "błąd powszechny". Chyba, ze zdemaskuje Pan jakiegoś "kłamce" jako wieloletniego członka (czy jak to zwać) DN - który świadomie rozsiewa nieprawdę.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #258 dnia: Sierpnia 03, 2009, 18:58:45 pm »


jak Pan doskonale wie "Drogowcy" Kikona i Carmeny na swych dalszych etapach wtajemniczenia przekazują nierzadko na rzecz tej sekty cały swój dobytek i stają się komunistami.

Oświeci mnie Pan jak to w końcu jest z tym majątkiem? Co oznacza konkretnie w Pańskim zdaniu zwrot "przekazują nierzadko na rzecz tej sekty cały swój dobytek"?

Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #259 dnia: Sierpnia 03, 2009, 19:16:51 pm »


Kłamstwa? Konkret proszę (z udowodnieniem, ze jest to kłamstwo)


wystarczająca dla mnie jest reakcja na te linki
http://breviarium.blogspot.com/search?q=neokatechumenat
http://breviarium.blogspot.com/search?q=+neo%C5%84sku

Bzdury Dextimusa w ogóle nie zasługują na komentarz. Pozostałe sprawy wybiorczo - bardzo wybiórczo traktują temat i nawet nie chce mio się z nimi polemizować. Sa stekiem tendencyjnych bredni, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Jeśli pan na takich tekstach opiera swoja wiedzę, to gratuluję naukowej wnikliwości.


Przyznam, ze innych wypowiedzi Zeta nie kojarzę za bardzo. Nie są mi do niczego potrzebne
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #260 dnia: Sierpnia 03, 2009, 19:49:42 pm »

Witam

Panie ZET jest pan w będzie a na koniec polecam panu owe publikacje :

http://www.tedeum.pl/tytul/64,Czy-droga-Neokatechumenatu-jest-prawowierna
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_106.html -------------> tu ma pan fragment !!! POLECAM
http://www.antyk.org.pl/-------> w dziele NEOKATECHUMENAT : tu ma pan całą książkę PROSZĘ DOKŁADNIE CZYTAĆ A DOWIE SIĘ PAN ŻE NEOKATECHUMENAT TO LUTRANIZM W NOWYM WYDANIU


Dowie się pan co głosi słynny KIKO niech pan to czyta bez uprzedzenia

Pozdrawiam LUK
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #261 dnia: Sierpnia 03, 2009, 21:31:33 pm »

Papier jest cierpliwy. Wszystko przyjmie. Internet tudzież.
Zapisane
Jacques
bywalec
**
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #262 dnia: Sierpnia 03, 2009, 21:47:05 pm »

Ale nie podoba mi się rozstawianie ludzi po kątach i ustalanie kto do forum pasuje a kto nie i kto może tu pisac a kto nie bo jest bardziej albo mniej tradycyjny.

No to w takim razie proszę czytać uważniej. Ja nie napisałem tego, co Pani była łaskawa u mnie wyczytać. Cieszę się, że nie zgadza się Pani z Panem Zet, ale chodzi też o formę wypowiedzi. Stąd moje pytanie do Pani. Dla mnie Pan Zet wypowiada się w sposób delikatnie mówiąc mało kulturalny.  Może to kwestia wyczucia formy, ale wyrażenia typu "Walczyłem z komuną, gdy pan Krusejder jeszcze pieluchy w zębach nosił", "stek tradycyjnych bredni", "bzdury Dextimusa w ogóle nie zasługują na komentarz" dyskwalifikują w moich oczach rozmówcę i z taką osobą wolałbym nie siadać do jakiejkolwiek rozmowy. Obojętnie - na forum czy gdziekolwiek indziej.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #263 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:13:19 pm »

Papier jest cierpliwy. Wszystko przyjmie. Internet tudzież.

Pan uważa, to działa w obie strony, także niewygodną dla Pana!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #264 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:36:17 pm »

Witam Państwa! Zabieram tutaj głos pierwszy raz,

Taka się zażarta dyskusja zrobiła, że nikt Pani na powitanie nie odpowiedział...
Witamy Panią serdecznie! :)

Cytuj
Pan Zet (...) jest doprawdy KLASYCZNYM przykładem ofiary, która przeszła w neokatechumenacie swoiste pranie mózgu. (...)

Pani Rito,
podejrzewam, że jest znacznie gorzej i że to właśnie p. Zet takie pranie mózgu jako tzw. katechista przeprowadza...
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #265 dnia: Sierpnia 04, 2009, 00:14:20 am »

dyskwalifikują w moich oczach rozmówcę i z taką osobą wolałbym nie siadać do jakiejkolwiek rozmowy. Obojętnie - na forum czy gdziekolwiek indziej.

Więc to Pan wolałby nie siadać i jest to Pana zdanie i postawa do której jak najbardziej ma Pan prawo. Ale napisał Pan że to forum nie jest miejscem dla Pana Zet a to już całkiem co innego prawda? Czasem nie warto zniżać swojego poziomutakimi tekstami? Czyż nie?
Ja kończę bokotemaczyć.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Jacques
bywalec
**
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #266 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:38:32 am »

Może jestem w błędzie, ale zdawało mi się, że to jest forum  z założenia skupiające osoby o postawach w jakiś sposób tradycyjnych. Oczywiście nie przeszkadza mi obecność nawet aktywistów Neokatechumenatu, natomiast nie mogę się zgodzić na bezceremonialne szarganie osób świętych, w tym papieży. Ale z drugiej strony - przecież są moderatorzy, którzy nad tym wszystkim czuwają  :)
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #267 dnia: Sierpnia 04, 2009, 08:15:33 am »

A czy przypadkiem imć JRWF to prania jakiegoś nie przeszedł? - Takich niegrzeczności i tego co ten pan tu wyrabia to nikt nie dostrzega? I znowu moderacja nie zareaguje, albo jakoś po mysiemu?  Bo wolno walić tylko w jedną stronę? I to jest w porządku? - A jak ja sie tylko odgryzę w podobnym tonie, to już proszę co sie wyrabia. Mi się ubliża, permanentnie obraża, wymyśla od komunistów, towarzyszy, jakichś kikocarmenistów, że przeszedłem pranie mózgu, albo że sam prałem,  podważa się moje zdolności umysłowe itd. i jest O.K. Jak ja w o wiele mniejszym zakresie odpłacę pięknym za nadobne....to zaczyna sie wielki rejwach i rozdzieranie szat. No cóż - pogratulować wyczucia, subtelności i obiektywizmu. I chrześcijańskiej miłości. Z tego co wiem jest tu też kilku księży. I nie przeszkadza to wielebnym? Takie skrajnie achrześcijańskie zachowania? Albo że obraza sie papieża i dostojników Kościoła Rzymskokatolickiego? Albo uznane rzeczywistości eklezjalne? Najlepiej główki w piasek. Ja nie mowię by nie krytykowac. Ta zawsze jest potrzebna. Ale nie szargać.
regulamin mówi:

1. Zabrania się promowania na Forum herezji, postaw wrogich Kościołowi i religii katolickiej, a także wszystkiego, co mogłoby stanowić pokusę do popełnienia jakiegokolwiek grzechu.

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.

4. Zobowiązuje się wszystkich uczestników do gruntownego namysłu przed zamieszczeniem jakiejkolwiek informacji na Forum, poprzez sprawdzenie treści napisanej wiadomości za pośrednictwem funkcji 'podgląd', tak aby nie urazić żadnego z rozmówców i nie łamać zasad pisowni jakimi rządzi się język polski.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 08:17:32 am wysłana przez Zet » Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #268 dnia: Sierpnia 04, 2009, 08:20:11 am »

Papier jest cierpliwy. Wszystko przyjmie. Internet tudzież.

Pan uważa, to działa w obie strony, także niewygodną dla Pana!
Ale to nie korzystam z takich "pomocy naukawych" i nie ja je tu zamieszczam.

Jacgues napisał: 
Cytuj
Pan Zet wypowiada się w sposób delikatnie mówiąc mało kulturalny.  Może to kwestia wyczucia formy, ale wyrażenia typu "Walczyłem z komuną, gdy pan Krusejder jeszcze pieluchy w zębach nosił",

Pewnie, natomiast wyzywanie mnie przez Kruseidera  od towarzyszy jest niezwykle kulturalne!!!. Przecież to była riposta na jego stwierdzenie żem towarzysz i sowiet. (dla mnie nie ma większej obrazy)
I tylko tylko odpowiedziałem na ewidentna obrazę. I w dodatku napisałem prawdę. Cóż jest obrażliwego i niekulturalnego w stwierdzeniu że ktoś był dzieckiem, w czasie gdy ja dla niego się narażałem?
Jesli państwo tego nie rozumieją, to mogę tylko pył z moich sandałów otrzepać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 08:33:24 am wysłana przez Zet » Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #269 dnia: Sierpnia 04, 2009, 09:28:26 am »

Jesli państwo tego nie rozumieją, to mogę tylko pył z moich sandałów otrzepać.

Ufff. Moze Pan otrzepac ten pyl, ja nie rozumiem.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: byłem na NOM... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!