Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:52:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 109 Drukuj
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 192333 razy)
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1560 dnia: Stycznia 29, 2022, 11:45:20 am »



Odrobinę spóźniona informacja, ale z pewnością wkrótce da się znaleźć na YT.
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #1561 dnia: Stycznia 29, 2022, 11:57:52 am »

Ciekawa sprawa odnośnie posługi kapelana na oddziałach covidowych, jakkolwiek bardziej ostatnio martwi mnie inna sprawa: są szpitale (nie-covidowe), w których kapelani nie udzielają Komunii Świętej. W jednym przypadku wiem, że to zarządzenie dyrekcji, w innych nie pytałem. Akurat jedna bliska osoba jest w szpitalu gdzie tak jest. Kapelan chodzi, spowiada i udziela Namaszczenia, ale Komunii św. nie wolno. Ciekawe jak z tym może być w aspekcie prawnym.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #1562 dnia: Stycznia 29, 2022, 12:07:33 pm »

O Panu Luc Montagnier też już tu było, zwolennik teorii pamięci wody.  Pamięć wody - pseudonaukowa, niepotwierdzona w recenzowanych czasopismach naukowych hipoteza dotycząca rzekomego gromadzenia i przechowywania informacji przez wodę. Pierwszą osobą, która a priori uznała istnienie pamięci wody, był Samuel Hahnemann (1755–1843), który uchodzi za ojca homeopatii.
Nasze Horbany, Simony, Pyrcie i inne „autorytety naukowe" zmieniające zdanie o 100% to dopiero godne zaufania są, ale jak ktoś chce to kto mu zabroni?
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1563 dnia: Stycznia 29, 2022, 12:08:43 pm »

Konwój Wolności 2022 Kanada
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1564 dnia: Stycznia 29, 2022, 12:31:27 pm »

(...)

No comment! - bez komentarza, brak mi słów by określić jak bardzo coś/ktoś jest beznadziejne. Pani doskonale wie - powinna wiedzieć, że pani nie czytam, nie cytuję i nie odpowiadam, także po co mnie cytować?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1565 dnia: Stycznia 29, 2022, 12:50:30 pm »

Konwój Wolności 2022 Kanada

O Kanadzie to tu jest watek:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,10545.0.html#msg238349
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #1566 dnia: Stycznia 29, 2022, 14:03:37 pm »



Odrobinę spóźniona informacja, ale z pewnością wkrótce da się znaleźć na YT.

Jakieś inne wiatry powiały bo można już foliarskie prawdy głosić.
https://www.youtube.com/watch?v=G9WpEATDlIo
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1567 dnia: Stycznia 29, 2022, 18:24:27 pm »

Wydaje mi się ważne - kilka m-cy temu słyszałem w RM audycję z udziałem dra P. Grzesiowskiego. Tak, tego Grzesiowskiego, który przed ostatnią Wielkanocą domagał się wyprowadzenia wojska na ulicę do... kontroli stanu zaszmatkowamia ludzi na powietrzu, a w słynnym wywiadzie z red. B. Lubecką wymyślił rury powietrzne nad każdym stolikiem w knajpie zbierające zakażone powietrze. O. Rydzyk oświadczył wtedy, że on sam się zaszczepił "bo wierzy nauce". I to popieram - trzeba udzielić głosu wszystkim stronom sporu o covida!

PS Pani Mama - dziękuję za zwrócenie uwagi.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2022, 18:35:11 pm wysłana przez Pentuer » Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1568 dnia: Stycznia 29, 2022, 18:45:47 pm »

Ten?


W punkcie widzenia? Nie zawsze oglądam a tematyki kowidiańskiej nie preferuję, ze względu na higienę psychiczną, no chyba, że gość jest "kontrowersyjny".
Ojciec Dyrektor musi zawsze pamiętać, że ma przełożonych kilku stopni, o tym na samej (ziemskiej) górze to już lepiej nie wspominać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2022, 18:48:41 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1569 dnia: Stycznia 29, 2022, 21:56:59 pm »

Kanada rulez, Trudo zwiał
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1570 dnia: Stycznia 29, 2022, 22:01:59 pm »

@jwk

Słyszałem (a nie że słuchałem) w radio gdy byłem u Mamy tak jakieś 2 m-ce temu (Mama słucha tylko RM). Pomyślałem wtedy, że przecież media o. Rydzyka też przytuliły trochę kasy za promowanie szczepień.

@szkielet

Też się dokopałem tej informacji (https://www.independent.co.uk/news/world/americas/justin-trudeau-trucker-convoy-protest-canada-b2003458.html dla anglojęzycznych). Mam nadzieję, że to Kanadyjczycy, a nie nasi rodacy słynni ze słomianego zapału.

Z restrykcji rezygnują Wlk. Brytania, Dania i Irlandia. Już albo w najbliższych dniach. Miejmy madzieję, że "trynd" się utrzyma. Zatem dlaczego u nas PiS wymyśla a to #lexHoc, a to (jak już to nazwano) #LexKonfident?

« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2022, 22:13:34 pm wysłana przez Pentuer » Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1571 dnia: Stycznia 29, 2022, 22:27:37 pm »

@jwk

Słyszałem (a nie że słuchałem) w radio gdy byłem u Mamy tak jakieś 2 m-ce temu (Mama słucha tylko RM). Pomyślałem wtedy, że przecież media o. Rydzyka też przytuliły trochę kasy za promowanie szczepień.

@szkielet

Też się dokopałem tej informacji (https://www.independent.co.uk/news/world/americas/justin-trudeau-trucker-convoy-protest-canada-b2003458.html dla anglojęzycznych). Mam nadzieję, że to Kanadyjczycy, a nie nasi rodacy słynni ze słomianego zapału.

Z restrykcji rezygnują Wlk. Brytania, Dania i Irlandia. Już albo w najbliższych dniach. Miejmy madzieję, że "trynd" się utrzyma. Zatem dlaczego u nas PiS wymyśla a to #lexHoc, a to (jak już to nazwano) #LexKonfident?
Dlaczego PIS? To proste... Szmal, układy, haki itd. Czyli tzw. koryto.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #1572 dnia: Stycznia 29, 2022, 22:33:58 pm »

Cytuj
@jwk

Słyszałem (a nie że słuchałem) w radio gdy byłem u Mamy tak jakieś 2 m-ce temu (Mama słucha tylko RM). Pomyślałem wtedy, że przecież media o. Rydzyka też przytuliły trochę kasy za promowanie szczepień.
W RM wypowiadał się również dr Hałat, więc zdaje się, że dopuszczali przekaz zróżnicowany.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1573 dnia: Stycznia 29, 2022, 22:50:18 pm »

Dr Hałat to stały gość w Radio Maryja. Wrzucić w google hasło dr. Hałat w Radio Maryja to zaraz cała strona się pokaże, ja uchwyciłam 4 wpisy a było 10.



A dr. Pawła Grzesiowskiego nie znajdziecie, ani przez google, ani na stronie RM że tam był.  Proszę próbować szukać. Tam nie ma dyskusji, lista gości zawsze jednostronna, (bynajmniej w temacie wirusa) można śmiało powiedzieć TWA. (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji)
Zapisane
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1574 dnia: Stycznia 29, 2022, 23:21:22 pm »

Przepraszam, to nie był Grzesiowski, tylko dr M. Sutkowski. Z tej samej strony barykady. I były to "Rozmowy niedokończone" - https://www.youtube.com/watch?v=hB_9bry0K2w. Od ok. 48 min. zaczyna się wypowiedź o. Rydzyka, w której m.in. zapowiada dzisiejsze sympozjum i przypomina, że sam się zaszczepił.

Do Pani Mamy - wypowiedzi dra Hałata już dawno przestały mi się podobać. Zbyt emocjonalne, wyczuwalne elementy wręcz szurii. Tak nie powinien wypowiadać się naukowiec, a zwłaszcza lekarz. Wiarygodności sobie przez to nie przysparza. Raczej przeciwnie.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2022, 23:23:24 pm wysłana przez Pentuer » Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Strony: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 109 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!