Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:29:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy PiS jest partią prawicową?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 64 Drukuj
Autor Wątek: Czy PiS jest partią prawicową?  (Przeczytany 110958 razy)
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #255 dnia: Marca 28, 2020, 19:33:07 pm »



Jak nie czerwony płaszczyk i pod nim obcisłe leginsy to roznegliżowany chłop przerobiony na babę, to peruczka. Panie jwk znajdź pan sobie babę, albo zacznij leczyć swoje zboczenia, a nie na forum  w Wielkim Poście zawracasz głowę takimi świństwami.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 19:38:08 pm wysłana przez ececylia » Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Adimad
aktywista
*****
Wiadomości: 1336

« Odpowiedz #256 dnia: Marca 28, 2020, 19:40:02 pm »

Ech, te egzoteryczne kłótnie  8)

A poem of Lord Byron
And some tunes from The Clash
And such a calm before the next
Wall Street crash

Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #257 dnia: Marca 28, 2020, 19:59:19 pm »



Proszę nie zapominać, ze do 'szajki wywlok' nalezeli bracia Kaczynscy, ktorzy uczestniczyli we wszystkich tajnych spotkaniach przygotowujacych okragly stół. Wódę żłopali tzn dezynfekowali się... ale się nie zaciągali.

Czy JWK to, patrząc na zbrojne wdzianko na awatarze, oznacza Jednostkę Wojskową Komandosów? To by usprawiedliwialo mało skomplikowaną wizję historii Polski.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #258 dnia: Marca 29, 2020, 15:05:21 pm »

Tymczasem Rafał Ziemkiewicz podsumował zgrabnie co poniektórych tutejszych forumowiczów:

Cytuj
Konfederacji można tylko pogratulować zaszycia się z trupem PO w jednym worku. Jest co prawda nadal nadzieja, ale pod warunkiem zrozumienia, że polityka to trochę co innego, niż trolowanie po społecznościówkach.

Całość:
 https://www.facebook.com/rziemkiewicz/posts/3267358653298844?__tn__=-R
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #259 dnia: Marca 29, 2020, 15:11:04 pm »

Czy JWK to, patrząc na zbrojne wdzianko na awatarze, oznacza Jednostkę Wojskową Komandosów? To by usprawiedliwiało mało skomplikowaną wizję historii Polski.

Jak nie czerwony płaszczyk i pod nim obcisłe leginsy to roznegliżowany chłop przerobiony na babę, to peruczka. Panie jwk znajdź pan sobie babę, albo zacznij leczyć swoje zboczenia, a nie na forum  w Wielkim Poście zawracasz głowę takimi świństwami.

;D ;D ;D Słychać wycie --- znakomicie!  ;D ;D ;D
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #260 dnia: Marca 29, 2020, 15:12:31 pm »

Nikt bardziej tego nie wie jak sam Pan Ziemkiewicz. Endecja...
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #261 dnia: Marca 29, 2020, 15:30:29 pm »

Nikt bardziej tego nie wie jak sam Pan Ziemkiewicz. Endecja...

Pan Ziemkiewicz zapewne tak ale ta cała "konfederacja" i jej żałosna jaczejka na tym forum to zaledwie lumpen-endecja. Sądzi Pan, że jest jakaś szansa na zbudowanie prawdziwej endecji? To co się teraz kłębi na tym polu to jakieś grupki wyszczekanych licealistów, którzy chcąc zaistnieć w polityce zrobili sobie powierzchowny przegląd znanych wcześniej orientacji politycznych i wykombinowali, że idea narodowa to nisza, którą można aktualnie zająć.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #262 dnia: Marca 29, 2020, 15:51:54 pm »

Jesli juz o lumpach mowa, to nigdzie ich więcej nie ma niz w obecnie rządzącej klice. Szczególnie na lokalnym szczeblu to widac, gdzie menelstwo, które prześlizgnęło sie juz przez wszystkie gangi postpeerelu wylądowało teraz u szczerych patriotów z pisu.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #263 dnia: Marca 29, 2020, 16:02:26 pm »

Ziemkiewicz to wentyl
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #264 dnia: Marca 29, 2020, 21:39:12 pm »

Jesli juz o lumpach mowa, to nigdzie ich więcej nie ma niz w obecnie rządzącej klice. Szczególnie na lokalnym szczeblu to widac, gdzie menelstwo, które prześlizgnęło sie juz przez wszystkie gangi postpeerelu wylądowało teraz u szczerych patriotów z pisu.

Sadzi Pan ogólnikami, jak z przeproszeniem Kidawa, żyjemy w świecie realnym a w "terenie" złogi są kilku pokoleniowe, ważne jaka jest tendencja, hołubienie, czy wręcz przeciwnie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #265 dnia: Marca 29, 2020, 22:06:23 pm »

Żeń pan te kity komuś innemu. Ja juz troche za stary. Dzieki za rozmowe.
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #266 dnia: Marca 29, 2020, 22:30:40 pm »

Żeń pan te kity komuś innemu. Ja juz troche za stary. Dzieki za rozmowe.

Nawet gdyby Pan chciał to nie da się rozmawiać z takim kołtuństwem: https://www.youtube.com/watch?v=m5qG4SVT6I0
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #267 dnia: Marca 29, 2020, 23:02:20 pm »

Żeń pan te kity komuś innemu. Ja juz troche za stary. Dzieki za rozmowe.

Nawet gdyby Pan chciał to nie da się rozmawiać z takim kołtuństwem: https://www.youtube.com/watch?v=m5qG4SVT6I0
Sami demokraci. Ten zadający pytanie też demokrata bezpartyjny. Zapewne fachowiec.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #268 dnia: Marca 30, 2020, 09:50:17 am »

Żeń pan te kity komuś innemu. Ja juz troche za stary. Dzieki za rozmowe.

Nawet gdyby Pan chciał to nie da się rozmawiać z takim kołtuństwem: https://www.youtube.com/watch?v=m5qG4SVT6I0
:) :) :) :)
Takie bojowe dziadki a jak się wirus pojawił, to spod łóżka boją się wyjść.
Niezłe cyrki.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #269 dnia: Marca 31, 2020, 16:12:19 pm »

Sławomir Mentzen
 
Ja naprawdę nie mam wielkich oczekiwań od naszej władzy. Przyzwyczaiłem się już dawno, że musi być głupio i szkodliwie. Miałam wiele czasu żeby przywyknąć. Ale to co oni teraz zrobili, to jest nowość. To jest zupełnie nowy standard.

Śmiałem się niedawno, że absurdalne jest wymaganie od ludzi którzy pracują w jednym zakładzie pracy, żeby wracali do domów osobno. Jeżeli mieli by się od siebie zarazić, to zrobiliby to w pracy, powrót samochodem nie jest do tego w ogóle potrzebny. Miałem wrażenie, że jest to sprawa oczywista. Można było się nawet spodziewać, że ktoś na górze to zrozumie i mandatów za to wręczać nie będą.

Jednak nic z tego. Wręcz przeciwnie. Oni poszli dalej. Teraz jakaś mądra głowa uznała, że gdy z żoną wyjdę z domu, musimy rozejść się o 2 metry. Ja rozumiem - epidemia. Trzeba wykonywać polecenia rządu, redukować ryzyko zarażenia. Im szybciej się tego wirusa pozbędziemy, tym lepiej dla wszystkich. Ale nie zmienia to faktu, że trzeba być kretynem, tak kretynem, żeby uważać, że żona mnie zarazi koronawirusem dopiero po wyjściu z domu. Równie dobrze za dwa dni kolejny minister może wypuścić rozporządzenie, że mamy z domu wychodzić w pończochach i szpilkach. To jest absurd, to nie wytrzymuje jakiejkolwiek konfrontacji z logiką.

Kolejny diament: 17 latek nie może wyjść z domu. Lepiej żeby dziadek z babcią poszli do sklepu niż posłali po zakupy wnuczka. Czemu lepiej? Nie wiem, jakaś mądra głowa musiała to wymyślić, to pewnie swoje uzasadnienie ma.

W tym samym dniu, w którym wydano te bzdurne i prawdopodobnie nielegalne ograniczenia, premier zarządził wybory uzupełniające w dniu 19 kwietnia w kilku gminach. Nie mówiąc już o tym, że dalej na poważnie ci ludzie mówią o wyborach prezydenckich w dniu 10 maja. To jest jak z Ioneski, takiej Ionesco groteski.

Jak żyję, nie pamiętam równie idiotycznego przepisu, jak nakaz oddalenia się od własnej żony. Ktoś kto to wymyślił jest idiotą. Pytanie, czy znajdą się idioci, którzy będą próbowali ten przepis egzekwować.


Wpis usunięto jako offtop z wątku o koronawirusie i przeniesiono tutaj.

   - -  Moderacja
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2020, 17:40:19 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 64 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy PiS jest partią prawicową? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!