Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:19:56 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy PiS jest partią prawicową?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 64 Drukuj
Autor Wątek: Czy PiS jest partią prawicową?  (Przeczytany 111070 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #450 dnia: Lipca 14, 2020, 20:11:14 pm »

No i trudno się nie zgodzić. POPiS wydobył z ludzi taki prymitywizm, że już niedaleko temu żenującemu społeczeństwu do bezpośrednich rzezi plemiennych. Największą jednak agresję i pogardę przejawiają pisowcy. Normalnie niepoznaję ludzi. I to najczęściej są ci, którzy siedzieli cicho, gdy PiS był w opozycji i pod ciągłym ostrzałem. Wtedy też się śmiali razem ze "zdrajcami", mimo że akurat wówczas nie było powodów, by nie ufać tej formacji.
To jest raczej ten typ człowieka,który nie ma żadnych wartości, tylko czeka i przyłącza się do silniejszych, by móc bezkarnie poniżać słabszych. Najniższy sort gnidy.
Czy Moderacja będzie tolerowała takie erupcje chamstwa?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #451 dnia: Lipca 14, 2020, 20:18:19 pm »

Odezwały się nożyce
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #452 dnia: Lipca 14, 2020, 21:19:44 pm »

Bąkiewicz idzie za ciosem:

https://medianarodowe.com/robert-bakiewicz-pisze-list-do-andrzeja-dudy-srodowisko-narodowe-przyczynilo-sie-do-zwyciestwa/

no i zobaczymy jak zachowa się Duda.
Był taki dowcip:
- co to jest dyplomacja?
- dyplomacja to umiejętność wyrzucenia kogoś na zbity pysk w taki sposób, by ten cieszył się na myśl o zbliżającej się podróży.

No tak panie rysiu, tylko ja nie mam nic do ukrycia. Wręcz przeciwnie. Ja chce żeby wiedzieli co o nich myśle, nie ukrywam tego a wręcz upubliczniam.

Miałem takie doświadczenie w czasach przedcyfrowych (PRL):

w ramach soft straszenia zostałem wezwany do WKU. Nie odebrałem listu bo byłem w innej części kraju. Po powrocie odebrałem list i stwierdziłem, że termin stawiennictwa minął. Tym niemniej - skoro odebrałem - to poszedłem i stawiłem się. Przetrzymali mnie na korytarzu chyba 6 godzin by krótko opierniczyć. Ja, że byłem w Krakowie i nie było mnie. Postraszyli na odchodnem i wyrzucili.

Jakiś czas później może po pół roku, zostałem wezwany na komendę. Tam jakiś tajny młodzik szkolił się na mnie. I wypaplał, że wiedział, że byłem w Krakowie  :)
Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy banalne informacje zostaną wykorzystane przeciwko osobom trzecim.
Nadzieja w tym, że polskie państwo totalitarne to będzie zawsze bajzel.

Np.
https://www.google.com/maps/place/Pu%C5%82awska/@52.1194994,21.0181356,3a,32.9y,266.36h,90.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1shZcNPVEZh1PdeQmOCUVysQ!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x4719326255930ac5:0xdb02a8c329f83e6d!8m2!3d52.1438501!4d21.0178258

pod tym adresem jest teraz Polkomtel. Wczesniej coś innego. W google teren był zamazany, teraz już nie jest zamazany. W tym budynku były cele i odbywały się przesłuchania po Marszu Niepodległości. Wielki biurowiec, wycofany od ulicy, z długim dojazdem bez tabliczki informacyjnej.

« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2020, 21:24:01 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #453 dnia: Lipca 14, 2020, 22:29:55 pm »

No i trudno się nie zgodzić. POPiS wydobył z ludzi taki prymitywizm, że już niedaleko temu żenującemu społeczeństwu do bezpośrednich rzezi plemiennych. Największą jednak agresję i pogardę przejawiają pisowcy. Normalnie niepoznaję ludzi. I to najczęściej są ci, którzy siedzieli cicho, gdy PiS był w opozycji i pod ciągłym ostrzałem. Wtedy też się śmiali razem ze "zdrajcami", mimo że akurat wówczas nie było powodów, by nie ufać tej formacji.
To jest raczej ten typ człowieka,który nie ma żadnych wartości, tylko czeka i przyłącza się do silniejszych, by móc bezkarnie poniżać słabszych. Najniższy sort gnidy.
Czy Moderacja będzie tolerowała takie erupcje chamstwa?
Zamiotłem. Nasz rudy kolega będzie mógł już tylko czytać forum.
Pan Sławek 125 wyjechał na urlop do św. Piusa X za tekst z wątku "Humor". Tak jak obiecałem.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #454 dnia: Lipca 14, 2020, 23:06:53 pm »

No i trudno się nie zgodzić. POPiS wydobył z ludzi taki prymitywizm, że już niedaleko temu żenującemu społeczeństwu do bezpośrednich rzezi plemiennych. Największą jednak agresję i pogardę przejawiają pisowcy. Normalnie niepoznaję ludzi. I to najczęściej są ci, którzy siedzieli cicho, gdy PiS był w opozycji i pod ciągłym ostrzałem. Wtedy też się śmiali razem ze "zdrajcami", mimo że akurat wówczas nie było powodów, by nie ufać tej formacji.
To jest raczej ten typ człowieka,który nie ma żadnych wartości, tylko czeka i przyłącza się do silniejszych, by móc bezkarnie poniżać słabszych. Najniższy sort gnidy.
Czy Moderacja będzie tolerowała takie erupcje chamstwa?
Zamiotłem. Nasz rudy kolega będzie mógł już tylko czytać forum.
Pan Sławek 125 wyjechał na urlop do św. Piusa X za tekst z wątku "Humor". Tak jak obiecałem.


Koncesjonowana przez KEP-skich tradycja (indultowa) w służbie Partii (PiS)
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #455 dnia: Lipca 14, 2020, 23:08:09 pm »

No i trudno się nie zgodzić. POPiS wydobył z ludzi taki prymitywizm, że już niedaleko temu żenującemu społeczeństwu do bezpośrednich rzezi plemiennych. Największą jednak agresję i pogardę przejawiają pisowcy. Normalnie niepoznaję ludzi. I to najczęściej są ci, którzy siedzieli cicho, gdy PiS był w opozycji i pod ciągłym ostrzałem. Wtedy też się śmiali razem ze "zdrajcami", mimo że akurat wówczas nie było powodów, by nie ufać tej formacji.
To jest raczej ten typ człowieka,który nie ma żadnych wartości, tylko czeka i przyłącza się do silniejszych, by móc bezkarnie poniżać słabszych. Najniższy sort gnidy.
Czy Moderacja będzie tolerowała takie erupcje chamstwa?
Zamiotłem. Nasz rudy kolega będzie mógł już tylko czytać forum.
Pan Sławek 125 wyjechał na urlop do św. Piusa X za tekst z wątku "Humor". Tak jak obiecałem.


Koncesjonowana przez KEP-skich tradycja (indultowa) w służbie Partii (PiS)
Pan, panie rysiu też domaga się wakacji??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #456 dnia: Lipca 15, 2020, 09:27:02 am »

Przepraszam bardzo, ale który punkt regulaminu złamał pan Pięknowłosy?
Zapisane
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #457 dnia: Lipca 15, 2020, 12:54:57 pm »

Czy mam wyliczać, ile razy regulamin złamał p. jwk?
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #458 dnia: Lipca 16, 2020, 07:41:08 am »

Prosze sie nie zrec bez sensu. Pan Slawek zasluzyl na wakacje, moze wroci madrzejszy?
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #459 dnia: Lipca 16, 2020, 07:44:52 am »

Sejm większością głosów posłów PiS, KO i Lewicy odrzucił kandydaturę ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego na członka komisji ds. wyjaśniania przypadków pedofilii. Jego osobę promowała Koalicja Polska oraz Konfederacja. Duchowny bez ogródek skomentował głosowanie partii rządzącej i jej niepodziewanych sojuszników. – Wierchuszka Prawo i Sprawiedliwość musiała odwdzięczyć się władzom polskiego Kościoła za ustawiczne poparcie polityczne – stwierdził.

https://nczas.com/2020/07/15/pis-ko-i-lewica-razem-przeciwko-ks-isakowiczowi-zaleskiemu-duchowny-mocno-to-skomentowal-pis-musial-sie-odwdzieczyc/
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #460 dnia: Lipca 16, 2020, 09:47:25 am »

W ramach konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej niemałą dotację otrzymało Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które zajmuje się, między innymi, wspieraniem agendy LGBT. Dlaczego polski rząd wspiera stowarzyszenie, które promuje tęczową ideologię?

Read more: https://www.pch24.pl/resort-rodziny-dofinansowal-organizacje-wspierajaca-idee-lgbt-pch,77232,i.html?fbclid=IwAR2WRlrBzu3JmfjczSU9beHT7G_QdTxSE5piMeBP2oOX5OcbbreeJ-1-ikc#ixzz6SLFXIot5
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« Odpowiedz #461 dnia: Lipca 16, 2020, 11:29:41 am »

Sejm większością głosów posłów PiS, KO i Lewicy odrzucił kandydaturę ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego na członka komisji ds. wyjaśniania przypadków pedofilii. Jego osobę promowała Koalicja Polska oraz Konfederacja. [/b] – stwierdził.

Zamiast poprzeć ks. Isakowicza-Zaleskiego, PiS przeforsował do komisji gościa, który ma takie kompetencje i doświadczenia do zajmowania się pedofilią:

Trzeci powołany członek, kandydat KP PiS, to radca prawny Andrzej Nowarski. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia LL.M. na uniwersytecie Queen Mary University of London. Pełnił funkcje nadzorcze w organach nadzoru spółek kapitałowych. Obecnie świadczy usługi doradztwa prawnego w ramach indywidualnej praktyki radcowskiej. W lutym 2020 r. Nowarski został Pełnomocnikiem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do spraw uprawnień artysty zawodowego.

https://wpolityce.pl/kosciol/509507-sejm-powolal-trzy-osoby-do-komisji-ds-pedofilii
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2020, 11:31:53 am wysłana przez casimirus » Zapisane
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #462 dnia: Lipca 16, 2020, 13:44:26 pm »

Zamiast poprzeć ks. Isakowicza-Zaleskiego, PiS przeforsował do komisji gościa, który ma takie kompetencje i doświadczenia do zajmowania się pedofilią:

Trzeci powołany członek, kandydat KP PiS, to radca prawny Andrzej Nowarski. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia LL.M. na uniwersytecie Queen Mary University of London. Pełnił funkcje nadzorcze w organach nadzoru spółek kapitałowych. Obecnie świadczy usługi doradztwa prawnego w ramach indywidualnej praktyki radcowskiej. W lutym 2020 r. Nowarski został Pełnomocnikiem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do spraw uprawnień artysty zawodowego.

https://wpolityce.pl/kosciol/509507-sejm-powolal-trzy-osoby-do-komisji-ds-pedofilii

A to spoko! Jak ktoś decyduje o uprawnieniach artysty zawodowego to na pedofilii musi się znać jak nikt!
Lepszym kandydatem mógł być jedynie Antoni Macierewicz - który gwarantuje szybką i skuteczną pracę każdej komisji.
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« Odpowiedz #463 dnia: Lipca 16, 2020, 14:29:12 pm »

PiS miał niezły ubaw z powoływania członków tej komisji:
https://twitter.com/i/status/1283445971158994948
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #464 dnia: Lipca 16, 2020, 15:05:26 pm »

W ramach konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej niemałą dotację otrzymało Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które zajmuje się, między innymi, wspieraniem agendy LGBT. Dlaczego polski rząd wspiera stowarzyszenie, które promuje tęczową ideologię?

Pytanie źle postawione. Należy raczej zapytać: dlaczego rząd dotuje jakiekolwiek prywatne organizacje?
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 64 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy PiS jest partią prawicową? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!