Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 06:24:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: List otwarty do Jerzego Jaskierni
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: List otwarty do Jerzego Jaskierni  (Przeczytany 497 razy)
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« dnia: Września 16, 2019, 13:56:01 pm »

       Myślę, że jest już najwyższy czas, bym Ci napisał parę słów. Znamy się już od wielu, wielu lat. Bywałeś gościem w naszym domu w Krakowie, gdy studiowałeś prawo na UJ. Ja byłem wtedy smarkaczem, uczącym się w podstawówce, z wypiekami na twarzy słuchającym Twych opowieści o krajach Zachodniej Europy, które miałeś możliwość zwiedzać, ilustrowane pięknymi widokówkami, które zawsze przywoziłeś do kraju. Mój tata zawsze mi ciebie stawiał za wzór do naśladowania. 

https://www.fronda.pl/blogi/zyl-w-ziemi-us-czlowiek-imieniem-hiob-hi-11a/list-otwarty-do-jerzego-jaskierni,47901.html
Piotr "Hiob" Jaskiernia zwraca swojemu kuzynowi Jerzemu Jaskiernia, aby zrezygnował z kandydowania w Listy ugrupowania które żąda aborcji na życzenie do 12 tygodnia. Przypomina też, że wuj Piotra a ojciec Jerzego był najpobożniejszym z braci. Przypomniał też kuzynowi, jednak powinien wrócić do Wiary Ojców, bo nie wiadomo ile zostało czasu na nawrócenie. 
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2019, 19:36:31 pm wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #1 dnia: Września 16, 2019, 16:12:30 pm »

A czy można prosić o krótkie wyjaśnienie o co chodzi z tym listem? Podobno, zgdonie z regulaminem FK, nie wolno wstawiać postów zawierających pozbawione komentarza cytaty..
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #2 dnia: Września 16, 2019, 16:36:00 pm »

Przeczytałam ten list i autor tego listu Piotr "hiob" Jaskiernia jest rodzinnie skoligacony z Jerzym Jaskiernią i teraz pisze do niego list otwarty żeby się opamiętał.  Czytamy:

"Partia, której jesteś częścią i kandydatem, ma w swym programie legalizację aborcji, a aborcja zawsze jest morderstwem niewinnego dziecka. Zawsze! Jedna z przywódczyń Twej partii wprost mówi, że będzie walczyć o legalizację aborcji na żądanie kobiety do 12 tygodnia ciąży. I to jest dla mnie wystarczająca motywacja, by ten list do Ciebie napisać."

Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: List otwarty do Jerzego Jaskierni « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!