Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 22:30:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Ponieważ pomnika ku czci Cudu nad Wisłą nie dożyjemy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ponieważ pomnika ku czci Cudu nad Wisłą nie dożyjemy  (Przeczytany 1336 razy)
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« dnia: Sierpnia 16, 2019, 19:51:57 pm »

Ponieważ pomnika ku czci Cudu nad Wisłą nie dożyjemy - wznieśmy chociaż werbalnie i wirtualnie takie westchnienie...

Wklejam z netu:


Ossowo Jakubowe anno 2019


mów Panie bo sługa Twój Jakub
słucha czystym sercem
jak Samuel
słuchał


który z młodzieńca
stał się prorokiem 
kapłanem
w miejsce Helego
któremu zbrakło odwagi
skarcić
swych synów za nierząd
i bałwochwalstwo


polegli owi obrzydliwcy
zmarł Heli
ostał się Samuel
jako sędzia nad narodem
namaszczający królów


po trzech tysiącach lat
stał się Płock na chwilę
Ossowem Polaków


ufnych słowom Syna Dawidowego
i czczących Miriam
Która Zrodziła
Moc Krzyża


nasz polski Samuel
wsłuchany w Głos
stanął sam
z "non possumus"
i prostym Krzyżem drewnianym


na całą złość Antychrysta
mówiąc prawdziwie
"czyny ich wbrew Bogu i rozumowi
ale ludzi kocham"


16.08.2019
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 18, 2019, 11:35:52 am »

https://youtu.be/GbtRWiZ7hDM?t=583

Pan Stanisław o Jakubie.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 18, 2019, 15:38:08 pm »

Cudu?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 18, 2019, 18:08:22 pm »

Cudu?
?????
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #4 dnia: Sierpnia 18, 2019, 19:13:39 pm »

Cudu?
?????


Tak.



"Devs est cvm nos, qvi est contra nos?"


Jakub dzielnie walczy atakowany masowo przez Kafkowski aparat...

https://twitter.com/JakubBary/status/1163083645055356928?s=19&fbclid=IwAR0F56DFy15JNTwOu9rCQ3QdFAiviglhbWucav30u3thS4gHDAwBjC-YjMM

I na fbooku:


"Jakub Baryła
3 godz. ·

Mam zaszczyt oznajmić Państwu, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doniósł na mnie do sądu 🙂. Oczywiście propaganda o zindoktrynowanym i nieuświadomionym i nie znającym życia dziecku jest kontynuowana, rzekome zaniedbania moich rodziców są głoszone (na które OMZRiK nie raczył podać dowodów), a moje wypowiedzi są w krzywdzący sposób skracane i przekręcane. Cóż, znak czasów 😆. OMZRiK czyni swoją powinność, a mianowicie kontynuuje tradycję ośmieszania się i rozwijania marksistowskiego frontu ideologicznego 😂. To, że na mnie donieśli jest dla mnie zaszczytem, bo ukazuje to, iż są mi przeciwni i nie muszę w oczach innych stać z nimi w jednym szeregu, w tym wypadku szeregu Armii Czerwonej.
Na koniec powody pozwania moich Rodziców za "deprawację dziecka" - moje cytaty (mamy całkowicie inne poglądy):
- "Oni przyjechali tutaj robić gnój, rozwalić Naród Polski żeby z Polski zrobić Polin"
- "Demokracja to najgorszy ustrój, tylko monarchia katolicka"
- "To jest satanizm pod przykrywką 《każdy inny, wszyscy równi》"
- "Powinniśmy iść po trupach do celu. Nie ma Kościoła Katolickiego bez poszanowania wypraw krzyżowych, bez reanimacji dobrego zdania o Świętej Inkwizycji Rzymskiej"
- "Szanujemy osoby LGBT, ale nie możemy pozwolić na to, co one robią". Widać, że "mową nienawiści" staje się inne zdanie od linii lewicy.
...
Devs est cvm nos, qvi est contra nos? Pod tym znakiem zwyciężysz!"


*****







https://pbs.twimg.com/profile_images/1160506293385347072/pXWBxDUj_400x400.jpg



Bez wsparcia rodziny, środowiska, katolików - przegra.
Po ludzku poniesie konsekwencje.
Jak św. St. Kostka.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2019, 19:20:58 pm wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #5 dnia: Września 01, 2019, 23:08:37 pm »

Pan sie zakochal. Ilez mozna splodzic  postow, kazdy w osobnym temacie, na temat jakiegos pryszczatego chlopaczka, ktory chce zaysnac?
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #6 dnia: Września 02, 2019, 00:05:37 am »

Pan się zakochał. Ileż można spłodzić  postów, każdy w osobnym temacie, na temat jakiegoś pryszczatego chłopaczka, który chce zasłynąć?
Ponieważ pan Erratio zdeklarował się jako sedek w egzaltowanym młodzieńcu widzi następcę w którym znajdzie zrozumienie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #7 dnia: Września 02, 2019, 08:29:26 am »

Pan się zakochał. Ileż można spłodzić  postów, każdy w osobnym temacie, na temat jakiegoś pryszczatego chłopaczka, który chce zasłynąć?
Ponieważ pan Erratio zdeklarował się jako sedek w egzaltowanym młodzieńcu widzi następcę w którym znajdzie zrozumienie.

Jestem sedekiem, wiec ostroznie

Pan Eratio nie jest sedekiem. Pan Eratio, co czeste wsrod wspolczesnych katolikow, nie wie kim jest. Podoba mu sie 'stara' liturgia, bo tak ladnie i mistycznie i wgl ah, ale nie ma tez o niej pojecia. Ze o teologii czy historii nie wspomne. 
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #8 dnia: Września 02, 2019, 10:38:59 am »

Pan się zakochał. Ileż można spłodzić  postów, każdy w osobnym temacie, na temat jakiegoś pryszczatego chłopaczka, który chce zasłynąć?
Ponieważ pan Erratio zdeklarował się jako sedek w egzaltowanym młodzieńcu widzi następcę w którym znajdzie zrozumienie.

Jestem sedekiem, wiec ostroznie

Pan Eratio nie jest sedekiem. Pan Eratio, co czeste wsrod wspolczesnych katolikow, nie wie kim jest. Podoba mu sie 'stara' liturgia, bo tak ladnie i mistycznie i wgl ah, ale nie ma tez o niej pojecia. Ze o teologii czy historii nie wspomne.
[/quote










http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,3000.msg199421.html#msg199421

"Parę słów o mnie: spędziłem ponad 2 lata w pewnym misjonarskim zakonie, który był bardzo "sposoboryzowany", tam poznałem (a właściwie odkryłem na nowo) postać Arcybiskupa Leferbvre'a. Po odejściu z zakonu kontynuowałem studia z zakresu teologii uwieńczone pracą magisterską o JE Lefebvre. Dużo można by opowiadać jakie po drodze próbowano mi kłody kłaść pod nogi. Może przytoczę tylko jedno pytanie od recenzenta pracy podczas obrony: "Dlaczego nie zawarł pan krytyki ogromnych błędów dogmatycznych, które, jak WSZYSCY wiemy, popełnił Lefebvre?" :) To mnie jeszcze bardziej zbliżyło i przekonało, że prawdziwa nauka to ta, sprzed VS. Nie uczęszczam na Tridentinę - głównie ze względu na brak czasu. Chodzę na Novuska, ale bardzo ugrzecznionego, z prawdziwymi organami i śpiewem liturgicznym - bez pioseneczek i tańców. :)"



http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,5495.msg223536.html#msg223536

"Ja jestem 'sede' - a pytanie od kiedy Tron jest pusty pozostawie bez odpowiedzi, poniewaz uwazam je za zupelnie nieistotne. Dla mnie istotne jest kiedy to zrozumialem, ze Tron jest pusty, a stalo sie to za 'pontyfikatu' pana Jerzego Bergoglio".





Radzę nie wypowiadać się za kogoś, ani w czyimś imieniu...

Sięgam powyżej do dwóch deklaratywnych wypowiedzi.
Podejrzewam, że nie mieści się Panu w głowie uznawanie TYCH LUDZI za przebierańców, agentów, satanistów.
Pisze o tym często p. St. M., o hakach, jakimi są sterowani. Bergoglio pieje z zachwytu - mimo setek milionów ofiar światowego komunizmu nad ... komunizmem. Katolicyzmu wyparł się publicznie jako młody ks., na piśmie.
To ONI mają problem i powinni się jakoś tłumaczyć i nazwać, nie ja, który tkwię w oku cyklopa i nie zamierzam się modernizować religijnie...


A stare pryki "przechlapały swój czas", przeżuwają werbalnie swoje urojenia i bezsilność.





https://gloria.tv/article/xf3ewjR6MLRL11NKvJw9HoG2n
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 10:59:17 am wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #9 dnia: Września 02, 2019, 10:51:47 am »

Pan sie zakochal. Ilez mozna splodzic  postow, kazdy w osobnym temacie, na temat jakiegos pryszczatego chlopaczka, ktory chce zaysnac?

Jeśli tylko Pana dokonania będą co najmniej porównywalne - natychmiast założę na jakimś forum wątek w celu ich upamiętnienia...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Ponieważ pomnika ku czci Cudu nad Wisłą nie dożyjemy « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!