Forum Krzyż

Disputatio => Ogłoszenia lokalne => Metropolia warszawska => Wątek zaczęty przez: maleszczyk w Listopad 25, 2012, 23:09:31 pm

Tytuł: Zapraszamy na III Kongres Krucjaty Młodych!
Wiadomość wysłana przez: maleszczyk w Listopad 25, 2012, 23:09:31 pm
Zapraszamy na III Kongres Krucjaty Młodych!

 
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na III Kongres Krucjaty Młodych, który odbędzie się 1 grudnia 2012 r. w Warszawie.

W programie m.in.:
- wykłady ks. Grzegorza Śniadocha IBP oraz José Antonio Urety z Chile,
- podsumowanie akcji „Nie wstydzę się Jezusa”,
- Wielka atrakcja - przedpremierowy w Polsce pokaz filmu z gwiazdorską obsadą Cristiada (For Greater Glory: The True Story of Cristeros) w reżyserii Deana Wrighta (2012).
 
Aby poznać szczegółowe informacje i zapisać się na Kongres wystarczy wejść na stronę kongres.krucjatamlodych.pl (http://kongres.krucjatamlodych.pl).

Viva Cristo Rey!

Koordynator Krucjaty Młodych
Maciej Maleszyk
Tytuł: Odp: Zapraszamy na III Kongres Krucjaty Młodych!
Wiadomość wysłana przez: Kefasz w Grudzień 06, 2013, 18:21:34 pm
Sobota
Termin09:30
Gdzie
Warszawa, Rynek Starego Miasta 29/31, Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk
Opis
Kongres Krucjaty Młodych to wydarzenie, które już po raz czwarty odbędzie się w Warszawie. Będzie to jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o cywilizację chrześcijańską w Polsce i świecie.

Kongres Krucjaty Młodych to możliwość odświeżenia starych i nawiązania nowych kontaktów z działaczami społecznymi i tymi, którzy działalność taką pragną rozpocząć. W czasie takiego wydarzenia mamy możliwość wymienienia się doświadczeniami naszej dotychczasowej pracy i wyciągnięcia wniosków na przyszłość, aby jeszcze aktywniej iść do walki z ogarniającą nas antychrześcijańską Rewolucją.

Kongres Krucjaty Młodych to także szereg wystąpień zaproszonych prelegentów i gości, zarówno starszych i nobliwych, których rad słuchać powinniśmy ze szczególną uwagą jak i młodych – takich jak my, którzy pokazują nam jak możemy dziś odważnie stawiać światu czoła.

Kongresowi towarzyszy również zawsze wydarzenie kulturalne. Trzy lata temu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie sarmackiego barda Jacka Kowalskiego i Klubu Świętego Ludwika, dwa lata temu do walki zagrzewały nas energiczne rytmy Starego Olsy, a w ubiegłym roku odbył się przedpremierowy w Polsce pokaz filmu Cristiada (zobacz zwiastun) w reżyserii Deana Wrighta. Na ten rok przygotowana jest nie mniej zacna kulturalna atrakcja, jaką będzie występ młodych Szkotów i Irlandczyków, którzy zagrają dla nas na dudach.

Do kogo jest adresowany Kongres Krucjaty Młodych?

Kongres Krucjaty Młodych organizuje Krucjata Młodych, czyli grupa młodych katolików świeckich skupionych wokół Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi (więcej informacji znajdziesz na www.krucjata.org.pl). Przeznaczony jest nie tylko dla członków i sympatyków Krucjaty Młodych, ale także dla tych, którzy kontaktu z Krucjatą jeszcze nie mieli, a aktywni są w innych środowiskach, bądź chcą się dopiero zaangażować. Kongres skierowany jest dla osób w wieku 18-30 lat.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Kongresie Krucjaty Młodych?
Aby wziąć udział w IV Kongresie Krucjaty Młodych należy do 5 grudnia 2013 r. (włącznie) zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: http://kongres.krucjatamlodych.pl/

Wpisowe na Kongres wynosi jedynie 20 złotych (płatne na miejscu). Opłata obejmuje obiad i przerwy kawowe podczas wydarzenia.

Uwaga! Warunkiem udziału w Kongresie jest otrzymanie wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem dokonanej rejestracji.

Zapraszamy do udziału!

https://www.facebook.com/events/1411871655715755/?fref=ts