Forum Krzyż
Traditio => Katolicki punkt widzenia => Wątek zaczęty przez: Anna M w Sierpnia 19, 2011, 20:20:43 pm
-
Ks. Maksym Sbicego, 38-letni proboszcz, który dołączył do Bractwa św. Piusa X, udzielił wywiadu Markowi Bongi z dystryktu włoskiego FSSPX.
Maksym Sbicego, 38-letni włoski proboszcz dołączył do FSSPX
(...)
Za: http://www.sspx.org/for_priests/fr_massimo_bongi_interview.htm
Tłumaczenie z języka angielskiego: Piotr Wenecki (http://www.wenecki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=118:wywiad-z-ks-maksymem-sbicego&catid=34:gowna&Itemid=68)