Forum Krzyż

Disputatio => Ogłoszenia pozostałe => Wątek zaczęty przez: Nathanael w Marca 25, 2010, 14:31:17 pm

Tytuł: Seria wydawnicza "Źródło i szczyt"
Wiadomość wysłana przez: Nathanael w Marca 25, 2010, 14:31:17 pm
Papierowe wydanie sprawozdania z działalności ISP w NeV nr 3 podaje:

Cytuj
zapoczątkowanie wspólnie z Christianitas serii wydawniczej Źródło i szczyt. Pierwsza z tej serii ukaże się publikacja pt. Sługa Liturgii. Jest to starannie przygotowane i opatrzone spajającym komentarzem kompendium wypowiedzi ceremoniarza papieskiego, x. Guido Mariniego. Ufamy, że d zięki tej publikacji nie tylko lepiej poznamy postać papieskiego ceremoniarza i tajniki ceremonii papieskich, lecz także głębiej i owocniej, spojrzymy na przeprowadzaną obecnie reformę reformy oczyma tego, który za jej praktyczną realizację jest bezpośrednio odpowiedzialny. Książeczka ukaże się niebawem. W tej chwili trwają ostatnie prace redakcyjne, a także czynności związane z uzyskaniem pełni praw do publikowania wypowiedzi Guido Mariniego. Kolejną zaplanowaną pozycją jest Reforma Benedykta XVI x. Nicolai Buxa

Miejmy nadzieję, że już niedługo Polska nie będzie w tyle, jeśli chodzi o światowe wydarzenia i publikacje dotyczące tzw. reformy reformy!
Tytuł: Odp: Seria wydawnicza "Źródło i szczyt"
Wiadomość wysłana przez: Eligiusz w Marca 26, 2010, 13:59:45 pm
Choć patomorfologiem nie jestem, a nekromania nigdy mnie jakoś nie pociągała, to jednak bardzo cieszę się z tej inicjatywy wydawniczej. Szczególnie, że zapowiada się na to, iż "Sługa Liturgii" będzie miał bardzo ładną okładkę :)

Brawo Panowie!
Tytuł: Odp: Seria wydawnicza "Źródło i szczyt"
Wiadomość wysłana przez: Bartek w Grudnia 04, 2011, 19:10:09 pm
Pierwszy tom z serii:
http://www.nowyruchliturgiczny.pl/2011/11/promocja-ksiazki-benedykta-xvi.html