Forum Krzyż

Disputatio => Sprawy ogólne => Wątek zaczęty przez: Wiedhold w Lutego 27, 2009, 14:22:52 pm

Tytuł: Regulamin Forum Krzyż
Wiadomość wysłana przez: Wiedhold w Lutego 27, 2009, 14:22:52 pm
Forum Krzyż jest platformą spotkania i wymiany myśli pomiędzy osobami zaniepokojonymi obecnym kryzysem Kościoła, którzy chcą podejmować działania na rzecz obrony i promocji Wiary Katolickiej i Apostolskiej.

Rejestrując się na Forum Krzyż, każdy uczestnik zgadza się przestrzegać ustalone na nim reguły, w myśl których:

1. Zabrania się promowania na Forum herezji, postaw wrogich Kościołowi i religii katolickiej, a także wszystkiego, co mogłoby stanowić pokusę do popełnienia jakiegokolwiek grzechu.

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.

4. Zobowiązuje się wszystkich uczestników do gruntownego namysłu przed zamieszczeniem jakiejkolwiek informacji na Forum, poprzez sprawdzenie treści napisanej wiadomości za pośrednictwem funkcji 'podgląd', tak aby nie urazić żadnego z rozmówców i nie łamać zasad pisowni jakimi rządzi się język polski.

5. Zabrania się rejestrowania tej samej osoby pod wieloma 'loginami'. Zabrania się używania na Forum "loginów' nie licujucych z powagą poruszanej na nim tematyki.

6. Zobowiązuje się każdego do szanowania porządku ustalonego na Forum. Posty należy umieszczać w odpowiednich tematycznie działach.

Administrator oraz Moderatorzy - mając na względzie dobro uczestników niniejszego Forum - zastrzegają sobie prawo usuwania, bez ostrzeżenia, wszystkich postów, które według ich uznania, uporczywie naruszają przedstawione wyżej napomnienia.

Administrator zastrzega sobie także prawo do odmowy zarejestrowania na niniejszym Forum, a także do późniejszego usunięcia z listy użytkowników, osoby, która w swoim profilu zamieszcza dane, pozwalające przypuszczać, że powyżej wskazane zasady będą przez nią łamane, lub która w uczestnicząc w dyskusji dopuszcza się ich złamania.