Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 12:45:56 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Drukuj
Autor Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.  (Przeczytany 15729 razy)
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #75 dnia: Maja 04, 2020, 09:32:29 am »

Przyszła mi myśl, co zrobić, jak by przyszedł do was Pan Jezus smutny, żeby Głowę skłonić i odpocząć. Nie poradzimy Mu, co ma robić, bo to On jest Bogiem Naszym, ale możemy przypomnieć nasze pragnienia z modlitw:
--- żeby Bóg Ojciec był wywyższony już teraz i na zawsze
--- żeby Najświętsza Maryja Panna nie martwiła się, że nadmiar dusz ludzkich przepadnie,
--- żeby książęta piekielni zostali wreszcie ograni i upokorzeni
--- żeby w Piekle, pośród potworów, najmniejszy mógł dokuczać najgorszemu i stał wyżej w rzadszym gnoju.
    Tajemnicza była rozmowa mojego taty z Panem Jezusem, kiedy to prosił o zachowanie ludzkości i oddalenie poważnej Kary Bożej, na konkretny dzień i godzinę przewidzianej. Po latach, kiedy to, już się urodziłem i urosłem, zapytałem:
-A jak Pan Jezus wyglądał ???
Mój tata zaskoczył mnie niepomiernie i odpowiedział:
- Coś ty, nie śmiałem na Niego spojrzeć.
I dalej jak dopytywałem się powiedział:
- To się wie, że to jest ON.
    Byłem zaskoczony, bo dzieci z osiedla też miały spotkanie z Wiecznością. Starsza dziewczynka po Pierwszej Komunii Świętej widziała podczas Podniesienia Pana Jezusa i powiedziała:
"-Jaki On jest piękny", a jej młodszy braciszek widział tylko piękne, żywe światło.
Dobrze by było powiedzieć jeszcze Panu Jezusowi, że nie mamy ważniejszych spraw swoich, od tego, co chce od nas Bóg Ojciec. Dopomóż tylko Boże, żeby mój rozsądek i moje przewidywania mnie nie oszukały przed Tobą. Amen. (Bóg traktuje nas poważnie, i to jest przerażające.)

Ja sam mam problem. Prosiłem kiedyś Pana Jezusa, żeby do mnie nie przychodził, bo ja już wiem, co Mu powiem i może nie być zadowolony. Mój tatuś prosił o zachowanie Ziemi i ludzi od zniszczenia, a ja widzę ginące Dusze i proszę jedynie, mogę prosić jedynie o zachowanie dusz ludzkich od Piekła i Szatana.


>>>PAN PRZESTANIE PIĆ<<<
Pani ma rację. Pijaka zawsze poznać. Nałóg ma wypisany na twarzy i szminkowanie nic nie pomoże. Ten pan wie, że razem z kumplami sam jest epidemią.



Tak zwany minister Szumowski nie wierzy w Łaskawość Boga i Stworzyciela, który wszystko uczynił dobre, dlatego szukam mu odpowiedniego przodka wg mojej wiedzy z dzieciństwa i Teorii Ewolucji. Znalazłem jak wyżej, a który to, sami wybierzcie demokratycznie. Zgodnie z oficjalnym ideałem dzisiejszego ustroju państwowego. Według mnie jeden z nich ujawnia wprost genetyczne podobieństwo, do żyjącego współcześnie, sławnego rycerza od używek.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2020, 18:39:32 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #76 dnia: Maja 09, 2020, 19:39:24 pm »

Przedruk z Facebook::= Stefan Batory 08 maja 2020 o 17:39 napisał:

1 MAJA 2020 R. Orędzie do Heleny

O PANIE BOŻE DZIĘKI CI, ŻEŚ MI KOŚCIOŁA OTWORZYŁ DRZWI, W NIM CHCĘ ŻYĆ I UMIERAĆ PRAGNĘ.

DROGIE DZIECKO! NA RAZIE PRZERWIEMY TE PRZEKAZY – MUSISZ TERAZ TROCHĘ ODPOCZĄĆ BO W TWOJEJ RODZINIE CZEKAJĄ CIĘ WAŻNE OSOBISTE SPRAWY I PAMIĘTAJ MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO JEST TAK WAŻNA JAK DO SIEBIE SAMEGO.
PRZYPOMINAM CI TO I Z TEGO TYLKO WZGLĘDU PRZEKAZUJĘ CI TE OSTATNIE NA RAZIE SŁOWA DO CAŁEGO KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO ZARÓWNO TEGO W POLSCE JAK I NA ŚWIECIE.
DROGIE DZIECI! – 3 MAJA W POLSCE OBCHODZICIE UROCZYSTOŚĆ MOJEJ MAMY A WASZEJ KRÓLOWEJ I ZWRACAM WAM NA TO UWAGĘ, ŻE KOŚCIÓŁ W POLSCE NIE MA JEDNEGO GŁOSU LECZ RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI. NIEKTÓRZY Z WAS BĘDĄ OBCHODZIĆ TO ŚWIĘTO JUTRO 2 MAJA A INNI 4 MAJA A WASZ PRZEWODNICZĄCY EPISKOPATU ZAPOWIEDZIAŁ, ŻE 3 MAJA CZYLI W PRAWIDŁOWY DZIEŃ TEJ UROCZYSTOŚCI ZAWIERZY WASZĄ OJCZYZNĘ NA JASNEJ GÓRZE MOJEMU NAJŚWIĘTSZEMU SERCU ( a jednak nie Królowi Polski) I MATCE BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI.
DZIECI BOŻE W POLSCE SĄ WIĘC BARDZO ZDEZORIENTOWANE KIEDY TAK NAPRAWDĘ UCZCIĆ MOJĄ MAMĘ A WASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI W CZASIE UROCZYSTOŚCI.
A JA WAM POWIADAM W DNIU 3 MAJA 2020 JEST TO TEN DZIEŃ KIEDY WŁAŚNIE TO UCZYŃCIE. WCALE TO NIE PRZESZKADZA MNIE JEZUSOWI , ŻE GDY WYPADA 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA TO MOJA MAMA NIE MOŻE ZE MNĄ OBCHODZIĆ TEGO ŚWIĘTA. ZASTANÓWCIE SIĘ KOCHANE DZIECI CZY WY KOCHACIE TOWARZYSTWO SWOJEJ MAMY W CZASIE GDY OBCHODZICIE JEJ URODZINY, CZY ŚWIĘTUJECIE Z NIĄ CZY ROZŁĄCZACIE SIĘ Z NIĄ.
JA JEZUS CHRYSTUS JESTEM ZAWSZE BLISKO MOJEJ MAMY MARYI I TO JEST WIELKĄ NIEDORZECZNOŚCIĄ ABY ROZŁĄCZAĆ TE DWIE UROCZYSTOŚCI – CZCZENIA TRZECIEGO DNIA ŚWIĘTEGO MOJEGO ZMARTWYCHWSTANIA I WYSŁAWIANIA W TYM DNIU WASZEJ KRÓLOWEJ.
2 MAJA WYPADA 1 SOBOTA MIESIĄCA GDZIE MOJA MAMA W FATIMIE PROSIŁA ABY WYNAGRADZAĆ W TYM DNIU ZA WSZELKIE DOZNANE OD WAS ZNIEWAGI ( ja osobiście wynagradzałam podczas tej soboty za takie rozbicie całego Kościoła Świętego w tym Dniu naszej Królowej, że dzieci Boże nie mogły obchodzić tej uroczystości jednego dnia).
TEGO DNIA CZCICIE NIEPOKALANE SERCE MARYI I JEST TO UROCZYSTOŚĆ DANA CAŁEMU KOŚCIOŁOWI NA ŚWIECIE NA WYNAGRADZANIE ZA GRZECHY UCZYNIONE TEMU MOJEMU BLISKIEMU I NAJDROŻSZEMU SERCU.
WASZA UROCZYSTOŚĆ MARYI KRÓLOWEJ POLSKI JEST ODRĘBNĄ UROCZYSTOŚCIĄ – WASZĄ OSOBISTĄ NARODOWĄ I NIE NALEŻY TEGO ZAMAZYWAĆ W ŁĄCZENIU TYCH DWÓCH UROCZYSTOŚCI.
JA JEZUS GDY PATRZĘ NA TE RÓŻNE POSTANOWIENIA WASZYCH WŁADZ KOŚCIELNYCH TO BARDZO TO PRZEŻYWAM , ŻE MOJE DZIECI BOŻE SĄ TAK ZAGUBIONE I ZDEZORIENTOWANE. DLATEGO POSTANOWIŁEM WAM TO WYJAŚNIĆ.

WSZYSTKO PRZEMINIE , WASZE WCZEŚNIEJSZE ŻYCIE JAKIE PROWADZILIŚCIE DO TEJ PORY PRZEMIJA BEZPOWROTNIE BO TERAZ CORAZ BARDZIEJ BĘDZIECIE W UTRAPIENIACH. BĘDZIECIE MUSIELI PODEJMOWAĆ DECYZJE BARDZO DLA WAS TRUDNE ALE POCIESZĘ WAS ,ŻE NIE BĘDZIE TO DŁUGO TRWAŁO. WASZE CIERPIENIE PAN BÓG WIDZI I TO JAK DUŻO DZIECI POLSKICH KIEROWANYCH DUCHEM ŚWIĘTYM MODLI SIĘ ZA OJCZYZNĘ WASZĄ NIEUSTANNIE. ZWRACAJCIE SIĘ DO SWOJEJ KRÓLOWEJ MARYI I BŁAGAJCIE NIEUSTANNIE A ONA PRZYCHODZI DO MNIE Z WASZYMI PROŚBAMI.
NIEPOKALANEMU SERCU MARYI JA JEJ SYN NIGDY , PRZENIGDY NIE ODMAWIAM I ZAWSZE SPEŁNIAM JEJ ŻYCZENIA.MACIE WSPANIAŁĄ ORĘDOWNICZKĘ, POCIESZYCIELKĘ I POŚREDNICZKĘ W WASZYCH PROŚBACH NA TE CZASY. NIE LĘKAJCIE SIĘ BO KRÓLESTWO MOJE I MARYI TO TO SAMO KRÓLESTWO BOŻE DO KTÓREGO NIEUSTANNE WAS ZAPRASZAMY.
WY POLACY MACIE PRZED SOBĄ TRUDNE DNI BO WASI WEWNĘTRZNI WROGOWIE NIE FOLGUJĄ LECZ ROBIĄ WSZYSTKO ABY U WAS ZAPANOWAŁ NIEŁAD I WIELKI CHAOS.
I DLATEGO PAN BÓG MUSI TERAZ DO WAS POLSKO PRZYJŚĆ Z INTERWENCJĄ ABY ZATRZYMAĆ TĄ MACHINĘ ZŁA , KTÓRA JĄTRZY ZARÓWNO WŚRÓD ŚWIECKICH JAK I WŚRÓD DUCHOWNYCH. DWAJ WROGOWIE WEWNĘTRZNI , KTÓRZY WSPÓŁDZIAŁAJĄ I PRAGNĄ WASZEJ ZGUBY.
PAN BÓG KOCHA CIĘ POLSKO! ZA TE RESZTKI WIARY NA TYM ŚWIECIE I MUSI CIĘ OCALIĆ ABYŚ MOGŁA DOKOŃCZYĆ DZIEŁO, KTÓRE POWIERZYŁ CI STWÓRCA.
KOCHANE MOJE BOŻE DZIECI! – TE W POLSCE I NA CAŁYM ŚWIECIE TRWAJCIE NA RÓŻAŃCU , POKUCIE , WYNAGRADZAJCIE I POŚĆCIE – A WSZYSTKO TO KU DOBRU , KTÓRE MA NADEJŚĆ. MUSICIE BYĆ CAŁY CZAS WPATRZENI W BOGA OJCA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ I W MATKĘ BOŻA A PRZETRWACIE TE TRUDNE DNI . WASI ŚWIĘCI TEZ ODPOWIADAJĄ NA WASZE MODLITWY I SĄ WASZYMI PATRONAMI DNIA CODZIENNEGO. MUSICIE SŁUŻYĆ DO KOŃCA JEZUSOWI I EWANGELII , KTÓREJ NAUCZAŁ GDY CHODZIŁ PO ŚWIECIE A WTEDY OSIĄGNIECIE WIENIEC CHWAŁY I SPOTKAMY SIĘ W WIECZNYM JERUZALEM.

NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA NA KRZYŻU , KTÓRE WYSYŁA DO WAS PROMIENIE MIŁOSIERDZIA NA TE CZASY I PRZYBYWA DO WAS W OBECNOŚCI MARYI – WASZEJ KRÓLOWEJ POLSKI.
Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona!
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2020, 19:43:31 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #77 dnia: Maja 10, 2020, 01:51:12 am »

Fakt24.PL 2020-05-08 16:28 nadaje::=
Abp Gądecki [nasz Przewodniczący Episkopatu] został mianowany na drugą kadencję przez papieża na członka Kongregacji Nauki Wiary Stolicy Apostolskiej – poinformowało biuro prasowe KEP.



No, to już wiemy, co wróg Jezusa Chrystusa Króla Polski
dostał za wierność Złemu. Jacy zgodni bracia.
Jest BARDZO WIELKI mus to przyznać !!! Na chwilkę powstrzymał Boga.
I jacy szybcy 3, 4, 5, 6, 7, 8 maja i już jest.

Teraz będzie edukował już cały świat. I jaka będzie to wielka zasługa.
Co jednak potem będzie, jak decyzja jego nikcze..nej eminencji nie zniechęci Pana Boga i dalej będzie chciał być ogłoszony Królem Polski? A to zobaczymy sobie. Nie przypominam, żeby Pan Bóg kiedy zmienił swoje zdanie w konkretnej sprawie. I raz chciał, a potem już mu przeszło, bo się zmęczył, nie miał już więcej pomysłu i dał spokój. Albo chciał odwrotnie, bo się pomylił, czy nie wiedział i zasnął. Spoko. Pan Bóg nie rychliwy, ale potrafny.
Wiadomo już, kto Go nie chce za Pana i Króla nad sobą.


To cóś nie jest Krzyż Jezusa Chrystusa, bo zniekształcony. 
I to nie jest Pasyjka z wizerunkiem Jezusa Chrystusa.
To jest zdjęcie z klaty Abp-a Gądeckiego Przewodniczącego Episkopatu.
Wygląd Krzyża Chrystusowego co do "joty" musi się zgadzać
i to tej krótszej i, a nie "joty ogoniastej j,".

w nagrodę;
https://www.facebook.com/edward.chudzik


Pewnie powinienem się cieszyć z ordnungu, ale co to jest "NK" ?   
Może sam Kardynał Robert Sarah?
-Cóż tam groźby pyłu Ziemi, ale jak Pan Bóg to ukróci, co wtedy ???
Każden majątek Satanistów jest ukradziony.
Było nasze, a teraz ma być ich, w mocy prawa? _Jakiego prawa?
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2020, 20:10:41 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3905


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #78 dnia: Maja 10, 2020, 14:49:11 pm »

NK to ukróci.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #79 dnia: Maja 10, 2020, 21:57:46 pm »

https://youtu.be/E2-xucuCWQU



Wielkich i świętych Bóg POLSCE nie odmówi.
RzeczPospolita czeka na wasze objawienie.
Ale, czy się ujawniać, czy działać skrycie,
szukajcie tylko Woli Boga, tylko taka praca jest zasługująca.
Dzieci Boga muszą oddzielić się od .....dzieci ciemności.
A Wy ???
Synowie Boga muszą oddzielić się od ... synów ciemności !!!
Nie może być inaczej.
I to teraz.
Słowo, które nie wstrząsa człowiekiem, nie jest SŁOWEM BOGA.
-Amen. Koniec.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2020, 13:25:47 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #80 dnia: Maja 13, 2020, 07:40:34 am »





Rok 2020:
-Ludzie w maskach patrzą na ludzi bez masek jak na przestępców.

-Ludzie bez masek są przerażeni ludźmi w maskach::=
1/. że są posłuszni kłamstwu,
2/. że stracili Swoją Twarz
3/. że bez walki, dla wygody i własnego zdrowia,
dadzą się zaszczepić głosicielom depopulacji,
4/. że niepotrzebnie umrą i nie da się ich uratować
bo nie odróżnili głosu Boga od dzieł Szatana.

https://www.facebook.com/Foilwave/videos/708953793206475/
 
-2015::+ BILL GATES OGRANICZA ILOŚĆ LUDZI NA ŚWIECIE
Cytuj
Komentarz własny: Facet niewątpliwie jest religijny i jest gorliwy względem wyznawanego swojego boga lucyfera, szatana i belzebuba. Z pewnością, dla niego, religia ta jest doświadczalnie objawiona i jest uzasadniona logicznie w środowisku, w którym żyje i jest ugruntowana przez liczne doświadczenia i sprawowane rytuały. Talmud natomiast, jest zbędny całkowicie, dla Dzieci Światłości, Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Jednakże Bóg jest tylko Jeden w Trzech Bożych Osobach i nigdy nie było i nie będzie, i nie może być innego. Pod względem logicznym takie zachowanie jest całkowicie uzasadnione i musi być jawne, choćby jako satyra. Ten film jest drogowskazem dla światowych sił. Taki jest program NWO. Tak samo, jest sensowne ekonomiczne, produkowanie leków oszczędzających jądro choroby. Z pewnością nie opłaca się produkcja pigułki, która po jednokrotnym zażyciu uzdrawia organizm i kiedy to, nie trzeba kupować całego opakowania z 30-ma tabletkami. Albo kryterium Boga, albo kryterium zysku materialnego.
W demokracji mam prawo być idiotą, i co do tego powyższemu "oświeconemu" Foilwave -Zaszczepiaj się pan za mnie i to najlepiej codziennie.
Komentarz >Foilwave< pod filmem pochodzi od cenzury, jest wstawiony przymusowo i przedstawia służbową opinię niewidzialnego sponsora bez twarzy i nazwiska. Nie pytałem o zdanie i chcę być wolny od widocznej sugestii. Do odkrycia nie widocznej sugestii niestety potrzebna jest specjalistyczna wiedza i dużo sprzętu, lepiej zaś wtedy mieć mieć kogoś od Boga z darem rozeznania.
Ciekawy przypadek, od teraz jest już powszechnie stosowany. Film i informacja przedstawiona jako fałszywka w treści jest jednocześnie doskonale prawdziwa w istocie rzeczy. To zabezpiecza przed nie kontrolowanym ujawnieniem prawdy. Tak jest bezpiecznie dla spiskowców. Przykładowo, mamy oficjalnie Kościół Lucyfera, ale oni nie zabijają, są porządni, istnieją oficjalnie. Że Szatan morderca od początku, to tylko złośliwe plotki. Oni dadzą Wam dobrobyt.

https://youtu.be/jrE1XvfpmSQ
-2019 sejm::= W expose Premiera Morawieckiego  o NWO.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2020, 21:10:26 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #81 dnia: Maja 14, 2020, 21:05:18 pm »


"Pan Piekło-Niebo -wszechmogący"
W klapie ma ustawiony pionowo kwadrat, który duchowo oznacza połączone ze sobą trójkąty:
-Trójkąt Boga i
-odwrócony trójkąt diabelski.
Nie ma przed nim przyszłości, jak nie odda chwały Prawdziwemu Bogu.
Szkoda, bo wygląda poważnie. Taki ładny byłby Cesarz.
Żal Chińczyków, myślę, że to już ostatnie prześladowanie
i następnego już Bóg nie dopuści. Amen.
Niestety takie same kwadraty są na bardzo wielu aktualnych stułach w środku "PLUSÓW" imitujących Rzymsko-Katolicki Krzyż Chrystusowy. To jakby przynależność do obydwu Królestw na raz i władza napędowa zlecająca działanie w obu królestwach.



A sam >PLUSIK< równie dobrze może robić za Krzyż Zbawiciela jak i satanistów, jak nie mogą sobie otwarcie pozwolić na  odwrócony Krzyż Chrystusowy. Czy >plusik< stoi prosto, czy do góry nogami, któż to może stwierdzić? Nieświadomym wszystko jedno, a diabeł tańcuje.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2020, 20:50:27 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #82 dnia: Maja 15, 2020, 20:34:42 pm »

Ojcze Przedwieczny,
ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo
najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa,
na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego.

1. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
2. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
3. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
4. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
5. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
6. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
7. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
8. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
9. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
0. Przez Jezusa Bolesną Mękę i Ukrzyżowanie,
   miej miłosierdzie dla nas i świata całego.

Święty Boże, Święty Mocny, Święty a Nieśmiertelny,
zmiłuj się nad nami i nad światem całym.
Święty Boże, Święty Mocny, Święty a Nieśmiertelny,
zmiłuj się nad nami i nad światem całym.
Święty Boże, Święty Mocny, Święty a Nieśmiertelny,
zmiłuj się nad nami i nad światem całym.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2020, 20:45:03 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #83 dnia: Maja 17, 2020, 23:35:19 pm »

Herezja: Powszechne bezwarunkowe zbawienie.
Jeden ze stu bieżących głównych ataków Piekła.



Oto Idol, czyli fałszywy Bóg, fałszywy autorytet: o. A. Szostak.
Zmuszano minie wielokrotnie, żebym go słuchał, jaki on fajny.
Popatrzcie krótko w jego oczy. I wszystko jasne.
Tatuował się ostro i chwalił się tym.

https://youtu.be/ENuHeol50wU

Bóg  Jest Nieskończenie Miłosierny ale i Nieskończenie Sprawiedliwy. Odrzucenie precz od Boga nienawiści zadeklarowanej na wieczność, jest Słuszne i Sprawiedliwe. Na sądzie ostatecznym, sądzona osoba, która wyrzeka się wszelkiego podobieństwa do Boga, wyrzeka się jednocześnie wszelkich dobrych uczynków, które kiedykolwiek uczyniła, staje się doskonale zła i Bóg spełnia jej ostatnie życzenie wiecznego oddalenia do Siebie, Żywego Boga i uczestnictwa w JEGO ŻYCIU.
Postępowanie Boga jest piękne, nie gwałci WOLI POTĘPIONEGO, a teoria "o powszechnym bezwarunkowym zbawieniu" jest tylko wstrętnym kłamstwem i ohydą spustoszenia.


Jagódka Maj napisała gdzieś:
Oczyszczenie musi nadejść i powinno boleć!
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2020, 14:36:33 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #84 dnia: Maja 18, 2020, 16:31:21 pm »

o.Szustak  ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #85 dnia: Maja 18, 2020, 17:21:19 pm »

Przyganiał kocioł garnkowi, o. Szustaka pan zapodał, a nie widzi wiele u ks. Natanka.  Nie bronię o. Szustaka bo mam krytyczne zdanie w wielu jego wypowiedziach, ale jak się zarzuca innym, to należy spojrzeć również krytycznie na ks. Natanka.
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #86 dnia: Maja 18, 2020, 18:37:47 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !
Cytuj
Anna M pisze: ....ale jak się zarzuca innym, to należy spojrzeć również krytycznie na ks. Natanka.

A po czemu ???

Póki co, jest to najsilniejsze źródło "wody żywej" które w tej chwili bije. Starczy dla wszystkich doktorantów z całego świata.
Przykład o "sprzeciwie serca".
Nauka bieżąca, gorące bułeczki prosto z pieca fragmencik:
>>>Serce pokorne poddane Woli Bożej:
"-Jeśli mam władać sercem,
musi Mi być poddane i pokorne wg Mojej Woli.
"
Sprzeciw serca!
Co to jest sprzeciw serca?
"-To łamanie Moich przykazań,
albo uparte sprzeciwianie się Mojej Woli
w powołaniu, cierpieniu i doświadczeniu."<<<

I już jest nad czym myśleć.

A szkielet lubisz to, to mosz jeszcze.

« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2020, 22:33:59 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #87 dnia: Maja 18, 2020, 21:43:31 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !
Cytuj
Anna M pisze: ....ale jak się zarzuca innym, to należy spojrzeć również krytycznie na ks. Natanka.

A po czemu ???


A bo to raz było tu na forum pisane? Wystarczy się rozejrzeć, wejść choćby w wątek pt. "X. Piotr Natanek nawrócony?"
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #88 dnia: Maja 18, 2020, 22:28:06 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !

Psy szczekają, wiatr niesie, co mi do tego???
-Ja tam nie latam za każdą watahą.
Nie wiem, o co Pani chodzi, ale jak pisze w I Liście do Koryntian Św. Paweł:
"-Jak Pani czegoś nie rozumie -proszę zapytać swojego męża."

« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2020, 22:33:32 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #89 dnia: Maja 18, 2020, 22:49:06 pm »

Szanowny Panie. Tolerujemy Pańskie kocopoły od dłuższego czasu. Czasem można sié pośmiać, czasem zapłakać nad ludzką głupotą wątkotwórcy, ale chyba czas wreszcie zakończyć ten cyrk. Myślę, że zgodzi się Pan ze mną.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!