Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 05:47:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Jarosław Cielecki i kopia obrazu MB Wniebowziętej z Niegowici - cud? czy ..
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Ks. Jarosław Cielecki i kopia obrazu MB Wniebowziętej z Niegowici - cud? czy ..  (Przeczytany 21455 razy)
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 12, 2013, 10:32:42 am »

Ks. Jarosław Cielecki, po serii rekolekcji głoszonych tu i ówdzie w październiku i listopadzie dotarł do diecezji siedleckiej i tam spotkał się z zakazem wystąpień.

http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/11/09/ks-jaroslaw-cielecki/
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #16 dnia: Listopada 12, 2013, 18:13:05 pm »

Ktoś się w końcu zastanowił i poszedł po rozum do głowy. Ten obraz, który kazał namalować to jest nazwany cudownym, łaskami słynący obraz Matki Bożej z Niegowici. Medjugorie na każdym kroku propagowane. Na pierwszej stronie wiele pisałam o diecezji świdnickiej i pobycie ks. Cieleckiego. Był dwa dni w sierpniu, wszystko odbywało się w Piskorzowie, były modlitwy o uzdrowienia, uwolnienia, ogłaszane to było chyba w każdej parafii. Na pierwszej stronie podane są strony i filmiki.

We wrześniu był w parafii w Bielawie, było uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Jana Pawła II

Mszy świętej i nabożeństwu połączonemu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem libańskich świętych przewodniczył ks. prał. Jarosław Cielecki - kapłan pochodzący z Niegowici, w której wikarym był ks. Karol Wojtyła, egzorcysta, dziennikarz, publicysta, filmowiec, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego. Ks. Jarosław Cielecki przywiózł do parafii łaskami słynący obraz Matki Bożej z Niegowici przed którego wizerunkiem zebrane w kościele osoby zanosiły do Boga prośby i dziękczynienia. Po Eucharystii gość z Wiecznego Miasta poprowadził modlitwę o uzdrowienie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Czuwanie zakończyło się namaszczaniem wiernych olejem św. Charbela, maronickiego pustelnika kanonizowanego przez papieża Pawła VI i ucałowaniem relikwii bł. Jana Pawła II.  Nabożeństwo było czasem wielkiej łaski dla wszystkich wiernych i całej naszej wspólnoty.

http://www.youtube.com/watch?v=3pFf9NAoqPI

(zdjęcia)

http://www.parafiabielawa.pl/aktualnosc,93.html


Już chyba są tak pouzdrawiani i pouwalniani od szatana parafianie, że czasami lęk przychodzi na nie jednego od tych "spoczynków" w Duchu Świętym. W październiku było zawsze wystawienie Najśw. Sakramentu rano o 9:00 i był odmawiany różaniec i po różańcu błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. I co? ano to, że padali w ławkach, widziałam lęk niektórych. Napatrzyłam się sama na to, że mówiłam sobie, że chyba już na ten różaniec nie będę chodzić, bo i mnie lęk zaczynał ogarniać. To tak tylko w skrócie.

Zawsze w środy się spotykają w kościele na tych swoich modlitwach o godz. 19:00. Nie wiedziałabym o niczym, ale spotkałam się z koleżanką z dawnych lat (razem maturę zdawałyśmy) i ona mi się pyta, czy ja chodzę na takie spotkania do kościoła, a ja się uśmiechnęłam i powiedziałam, że to nie moje "klimaty". Koleżanka mi powiedziała, że w jedną środę wybrała się pierwszy raz i ... mówi mi tak: "wiesz co, ale tam tak ci ludzie upadali i ja też" - a ja na to, no i co? czujesz się wybrana? (nasza rozmowa dalej trwała).

Wiele bym mogła napisać, ale ... grunt jest tu przyjazny na takie spotkania i ks. Cielecki był częstym gościem. Wcześniej był ks. Bashabora i po sąsiedzku ten inny ksiądz hindus Majanackal (nie wiem czy dobrze napisałam), ale ... żeby chociaż ogłosić, gdzie odprawiają się Msze tradycyjne w diecezji, już nie mówię o jakiś katechezach odnośnie Tradycji - to absolutnie nie!

Niech się modlą, ale czasami aż się serce kraje, jak człowiek wejdzie w ciągu dnia do kościoła, bo akurat przechodzi, czy wraca skądś i widzi, jak w głównej nawie, gdzie w głównym, starym ołtarzu jest Tabernakulum, tak jest Pan Jezus i nie widać ludzi tu klęczących, ale całe życie modlitewne skupia się po prawej stronie nawy głównej przed relikwiami bł. Jana Pawła II.

Spowiedź to też za mało działa, bo jak czytam taka wypowiedź:

Cytuj
Mam też pytanie o spowiedź . Chodzi mi o to , że w gruncie rzeczy uwalnia ona od grzechu , a nie od zniewolenia. Można się spowiadać co dzień i zaraz po tym grzeszyć pijaństwem. Natomiast modlitwa o uwolnienie uwalnia wolną wolę i wtedy naprawdę można przestać grzeszyć.

http://www.traditia.fora.pl/nowa-wiosna-kosciola-posoborowego,31/chcialem-zapytac-o-modlitwe-o-uwolnienie,10562.html#48855


« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2013, 15:35:16 pm wysłana przez Mama » Zapisane
superfluus
rezydent
****
Wiadomości: 428

« Odpowiedz #17 dnia: Listopada 12, 2013, 18:28:56 pm »

Heh,
bp Kiernikowski bardzo się zdenerwował, jak zasięgnął języka, co tam się na tych spotkaniach u ks.Cieleckiego dzieje. Szczególnie chodziło o przegięcia liturgiczne (sic!).
Ponoć bp pierwotnie "klepnął" zgodę na te imprezy (w tym jedno w Katedrze), bo dostał jakieś ogólniki. Ale potem przyszły informacje o ostatnich spotkaniach w diecezji drohiczyńskiej, gdzie tamtejsza Kuria miał jakieś zastrzeżenia, bp coś tam posprawdzał, poszukał, no i zaczęło się (a wszyscy wiemy, że bp Kiernikowski nie takimi rzeczami potrafi się zirytować ;D ).
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #18 dnia: Listopada 25, 2013, 21:04:36 pm »

Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki

W Bujnach ksiądz przeganiał szatana

http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 10, 2015, 17:15:26 pm »

Komunikat z archidiecezji warszawskiej jeszcze z lutego przemknął niepostrzeżenie:

http://archidiecezja.warszawa.pl/komunikat-kurii/

Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Tomas
bywalec
**
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #20 dnia: Listopada 07, 2016, 12:17:56 pm »

Odgrzewam trochę wątek, ale z jednej strony Fronda promuje działalność ks. Cieleckiego ( http://www.fronda.pl/a/w-polsce-powstaje-kopia-pustelni-sw-charbela,81257.html?fb_action_ids=910837992351339&fb_action_types=og.comments ), a z drugiej biskup radomski zakazuje mu działalności
Cytuj
Drodzy Czytelnicy chciałbym poinformować Państwa o braku aprobaty Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika dla wyżej wymienionej działalności Państwa Wróblów. Ksiądz Jarosław Cielecki otrzymał od Biskupa Radomskiego dekret zakazujący mu jakiejkolwiek działalności duszpasterskiej na terenie diecezji radomskiej (podobny zakaz istnieje równieżw innych diecezjach w Polsce).
Zakaz nie dotyczy kultu św. Charbela, ale sposobu działalności Ks. Jarosława oraz pozostających pod jego wpływem ludzi. Brak posłuszeństwa w Kościele nigdy nie był znakiem miłości Boga i Kościoła. Prosimy o ostrożność.
ks. Tomasz Herc, Sekretarz Biskupa Radomskiego
Ktoś wie, o co chodzi?
Zapisane
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #21 dnia: Listopada 14, 2016, 12:47:34 pm »


Zawsze się zastanawiam, dlaczego w dzisiejszych czasach cuda polegają tylko i wyłącznie na uzdrowieniu kogoś chorego. W dodatku są to cuda jakieś takie mało spektakularne. Czemu np. nie zdarzy się, aby komuś odrosła obcięta noga albo ręka, albo żeby wykłute oczy nagle się "naprawiły"? Nie wspomnę już o innych, "niemedycznych" cudach:  (...)
W średniowieczu pełno było takich spektakularnych cudów. W czasach prześladowań zresztą też - wystarczy poczytać o wczesnych męczennikach. Dlaczego teraz takich nie ma?
Cofnęłam się do starszego posta i mam pytanie:
Jak to nie ma takich niemedycznych cudów? - a GLORIA POLO ???
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #22 dnia: Września 08, 2017, 20:48:39 pm »

Komunikat z archidiecezji warszawskiej jeszcze z lutego przemknął niepostrzeżenie:

http://archidiecezja.warszawa.pl/komunikat-kurii/



Nie działa link, ale jest taki komunikat:

KOMUNIKAT KURIALNY

Zakaz zapraszania do posługi księdza Jarosława Cieleckiego – kapłana Diecezji Roznawa na Słowacji.
Przewielebni Księża Proboszczowie i Rektorzy kościołów
Archidiecezji Warszawskiej

W związku z napływającymi informacjami z innych diecezji oraz zapytaniami kierowanymi przez Księży Proboszczów uprzejmie informujemy, że Księża Biskupi w trzech diecezjach: kieleckiej, siedleckiej i tarnowskiej zakazali zapraszania z jakąkolwiek posługą do parafii Księdza Jarosława Cieleckiego – kapłana Diecezji Roznawa na Słowacji.

Po konsultacji z Arcybiskupem Metropolitą Warszawskim taką samą rekomendację przekazujemy wszystkim Księżom Proboszczom i Rektorom kościołów w naszej archidiecezji.

Ks. Janusz Bodzon
Kanclerz Kurii

Ks. Tadeusz Sowa
Moderator Wydziałów Duszpasterskich

http://ksieza.archwwa.pl/aktualnosci/komunikat-kurii/
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #23 dnia: Września 08, 2017, 21:38:38 pm »

Ks. Jarosław Cielecki, po serii rekolekcji głoszonych tu i ówdzie w październiku i listopadzie dotarł do diecezji siedleckiej i tam spotkał się z zakazem wystąpień.

http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/11/09/ks-jaroslaw-cielecki/



Taka informacja jest podana:

Oświadczenie Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Siedleckiej
2013-11-06

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Siedleckiej oświadcza, że działalność ks. Jarosława Cieleckiego na terenie diecezji siedleckiej nie ma aprobaty Kurii Diecezjalnej Siedleckiej.

Wydział Duszpasterski prosi o odwołanie wszelkich ewentualnych spotkań z udziałem ks.  Jarosława Cieleckiego.

Spotkania modlitewne w katedrze siedleckiej 8 listopada i w parafii Wołyńce 9 listopada zostały odwołane.

http://podlasie24.pl/wiadomosci/diec.-siedlecka/oswiadczenie-wydzialu-duszpasterskiego-kurii-diecezjalnej-siedleckiej-104bc.html



Z kolei z informacji podanych na blogu ks. Biskupa Z. Kiernikowskiego czytamy:

Dla wszystkich, których interesuje stan rzeczy odnośnie do ks. J. C.

W związku z zamieszaniem, jakie się tworzy wobec mojej decyzji dotyczącej ks. J. Cieleckiego, powiadamiam zainteresowanych, że otrzymałem drogą nieoficjalną informacje z Watykanu, że podawana przez ks. J. Cieleckiego instytucja „Vatican News Center” nie jest żadnym organem watykańskim, lecz rzekomo prywatną inicjatywą ks. J. Cieleckiego.

Ks. J Cielecki nie jest też prałatem. Nie przynależy do kleru krakowskiego ani łódzkiego, lecz być może do jednej z diecezji na Słowacji lub w Czechach. Prawdopodobnie nie są też uzasadnione jego powoływania się na autoryzacje watykańskie. To będzie sprawdzone po niedzieli.

Jeśli więc ks. J. Cielecki w przyszłym tygodniu nie przedstawi stosownych dokumentów określających jego status i misję, będę w obowiązku zgłoszenia tego w Sekretariacie Stanu. Możemy bowiem mieć do czynienia z jakimś nadużyciem.

Tak wygląda stan tej sprawy wg nieoficjalnych, ale z całą pewnością wiarygodnych informacji.

Żeby nie eskalować tej sprawy, nie będę wpuszczał tutaj opinii czy wiadomości w tej sprawie zaczerpniętych z internetu czy innych źródeł, które nie są sprawdzone. Poczekamy do uzyskania ostatecznych informacji.
Dziękuję za wyrozumiałość i mam nadzieję, że te wyjaśnienia i moje działania zostaną zrozumiane i przyjęte jako wyraz troski o prawdę w Kościele.
Bp ZbK
#70 bp Zbigniew Kiernikowski

http://blogs.radiopodlasie.pl/bp/?p=3495#comment-42654



Dlaczego odgrzałam starsze informacje? jedna z 2013 roku - Siedlce, druga z 2015 roku - Warszawa, ano dlatego że przy okazji tej informacji ze strony ks. Cieleckiego:

http://padrejarek.pl/uwazajcie-na-przeklete-rozancevatican-service-news-07-09-2017/

... zarzucono mi kłamstwa, oszczerstwa, osąd księdza, etc ... gdy podałam te wcześniejsze informacje o zakazie jaki ksiądz miał.
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 06, 2020, 20:18:22 pm »

Teraz już kościelne media podają o apostazji ks. Cieleckiego (https://ekai.pl/episkopat-reaguje-na-akt-apostazji-ks-jaroslawa-cieleckiego/), wcześniej coś tam słyszałem, ale nie miałem okazji weryfikować. Nie wiem gdzie tam się udał, jedna z gazet podaje, że do narodowców, ale nie sprawdzałem, bo i artykuł jest płatny, a gdzie indziej nie słyszałem.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 06, 2020, 20:31:20 pm »

Teraz już kościelne media podają o apostazji ks. Cieleckiego (https://ekai.pl/episkopat-reaguje-na-akt-apostazji-ks-jaroslawa-cieleckiego/), wcześniej coś tam słyszałem, ale nie miałem okazji weryfikować. Nie wiem gdzie tam się udał, jedna z gazet podaje, że do narodowców, ale nie sprawdzałem, bo i artykuł jest płatny, a gdzie indziej nie słyszałem.
Jak do narodowców? To jakieś zgromadzenie religijne?
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 06, 2020, 20:43:04 pm »

Ano przystąpił do Katolickiego Kościoła Narodowego.
https://www.gosc.pl/doc/6362586.Stawianie-wozu-przed-koniem
https://padrejarek.pl/transmisja-mszy-swietej-05-07-2020/
Z jego strony ot taka hybryda niby wymienia imię papieża, niby też wymienia biskupa miejsca ale też wymienia tego drugiego biskupa. 
Cytuj
W odpowiedzi na Komunikat Komisji Nauki Wiary, Konferencji Episkopatu Polski, z dnia 06 lipca 2020 roku, dotyczący osoby księdza Jarosława Cieleckiego, kapłana od kilku tygodni przynależącego do Katolickiego Kościoła Narodowego w Polsce, pragniemy wyjaśnić poważne nieścisłości teologiczne i prawne jakimi, posłużono się w przedmiotowym tekście. Pragniemy wierzyć , że użyto ich niefortunnie, a nie jest to celowym kłamstwem, które zmierza do wprowadzenia w błąd i zastraszania wiernych .
Z najwyższą mocą , przywołując autorytet świętości i wielkości świętego Jana Pawła II pragniemy zaprzeczyć, jakoby ksiądz Jarosław Cielecki dokonał aktu apostazji, przystępując do Katolickiego Kościoła Narodowego. Kodeks Prawa Kanonicznego świętego Jana Pawła II w kanonie 751 mówi jednoznacznie, że : „apostazją jest całkowite porzucenie wiary chrześcijańskiej” . Zatem apostatą jest ten i tylko ten, kto zaprzecza wierze katolickiej i chrześcijańskiej, kto odrzuca wiarę w Boga.
Ksiądz Jarosław Cielecki, przystępując do Katolickiego Kościoła Narodowego, który jest wspólnotą katolicką, uznającą wszystkie dogmaty Kościoła Rzymskokatolickiego, wszystkie święte sakramenty, poprzez akt przystąpienia , nigdy nie zaparł się zatem wiary katolickiej i nigdy nie przestał być chrześcijaninem. Żaden z kapłanów czy wiernych przystępujących do wspólnoty Katolickiego Kościoła Narodowego nie dopuszcza się więc aktu apostazji.

Użycie w treści Komunikatu, stwierdzenia ,że „ks. Jarosław Cielecki dokonał aktu apostazji”, jest nadużyciem, nieścisłością by nie powiedzieć wprost , że jest kłamstwem. Pragniemy wierzyć, że to niefortunne stwierdzenie nie wypływa ze złej woli, ale z trudnej do wybaczenia pomyłki.
We wspólnocie Katolickiego Kościoła Narodowego , niesiemy pokój Chrystusowy. Zgodnie z nauką Ewangelii Chrystusa „nie siejemy wiatru”. Z pokorą prosimy, by dla dobra całego Chrystusowego Kościoła, również nasi współbracia, odpowiedzialni za opublikowany tekst pamiętali, że „kto sieje wiatr, zbiera burzę” . Z pokorą pragniemy zwrócić uwagę, że w każdym czasie, ale szczególnie w chwili, kiedy Kościół Chrystusowy w świecie jest tak bezprzykładnie niszczony od wewnątrz i atakowany od zewnątrz , naszym wspólnym zadaniem powinna pozostać troska o zbawienie dusz ludzkich oraz dbałość o dobre imię Chrystusowego Kościoła Powszechnego. Wspólnoty założonej przez naszego Zbawiciela, prowadzonej przez Ducha Świętego, której największą częścią pozostaje Kościół Rzymskokatolicki, ale również ważną Jej częścią pozostaje Katolicki Kościół Narodowy.
Z żalem stwierdzamy, że Komunikat ten staje w mocnym konflikcie z całym dotychczasowym nauczaniem Kościoła w przedmiocie wspólnego dążenia do jedności. Ani zadaniem, ani rolą Katolickiego Kościoła Narodowego, w tym jego duchowieństwa, nie pozostaje chęć pozyskiwania wiernych nieczystymi metodami, ale rosnąca z każdym miesiącem potrzeba pomocy kapłanom i wiernym, którzy nie odnajdują swej dalszej drogi we wspólnocie Kościoła Rzymskokatolickiego. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zbawienie każdego człowieka, to jest nakaz naszego Pana Jezusa Chrystusa, wypływający wprost z Ewangelii. W tym przedmiocie nikt z nas nie ma monopolu i wszyscy jesteśmy Braćmi i Siostrami , dziećmi Boga w Trójcy Jedynego. Działania Katolickiego Kościoła Narodowego, na peryferiach Powszechnego Kościoła Chrystusowego, wpisują się w myśl i założenia ewangelizacyjne Ojca Świętego Franciszka i w najmniejszym stopniu nigdy nie były i nie będą wymierzone w Kościół Matkę – Kościół Rzymskokatolicki. Dlatego tym bardziej z ogromnym smutkiem przyjmujemy ten Komunikat, który swą formą i treścią ukazuje głębię kryzysu, a jednoczenie dalekie odejście od linii prowadzonej przez Ojca Świętego Franciszka – następcy świętego Piotra . Modlimy się i modlić się będziemy dalej by ta część hierarchów Kościoła w Polsce, która podpisuje się zarówno pod taką reinterpretacją Ewangelii , jak i również Prawa Kanonicznego, dostrzegła prawdziwy cel naszego apostolskiego posłannictwa.

Biskup Adam Rosiek
Pierwszy Biskup Kościoła

Kuria Biskupia 06 lipca 2020 A.D.
Biskup Adam Rosiek otrzymał sakrę od brata biskupa Stanisława Sawickiego
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2020, 20:59:39 pm wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 06, 2020, 21:31:32 pm »

A znałem jednego księdza, Wojdyłe. On niby z tego narodowego zgromadzenia w Chicago. W Samych swoich grał epizod. To ci sami?
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 06, 2020, 21:39:52 pm »

Ks Wojdyła był z Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Narodowy_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Katolicki

A ks Cielecki zasilił szeregi tego kościoła:
Cytuj
Katolicki Kościół Narodowy w Polsce – jeden z Kościołów polskokatolickich działających na terenie Polski, założony w 2012 roku. Organem prasowym Kościoła jest kwartalnik „Wspólnota Wiary”. Przy Kościele działa Towarzystwo Społeczne „Civitas Polonia”, Katolicko-Narodowy Instytut Charytatywny „Misericordia” oraz Wyższe Seminarium Duchowne. Kościół posiada 6 parafii. Zwierzchnikiem Kościoła jest bp Adam Rosiek.

Katolicki Kościół Narodowy nawiązuje do tradycji przedwojennego Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego (PNKK), chociaż obecnie nie utrzymuje jedności wiary i moralności z żadną wspólnotą polskokatolicką.
Spis treści https://pl.wikipedia.org/wiki/Katolicki_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Narodowy_w_Polsce
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 06, 2020, 22:02:22 pm »

Przepraszam, nie zastanawiając się użyłem jednego z potocznych określeń (chyba wszelkiego rodzaju wspólnot "polskokatolickich"), które poza kontekstem może się kojarzyć z czym innym).

Dziękuję za informacje z innych źródeł.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Jarosław Cielecki i kopia obrazu MB Wniebowziętej z Niegowici - cud? czy .. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!